Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mivel beszéljem le a lányomat...

Mivel beszéljem le a lányomat arról hogy az edzőjével 'kavarjon'?

Figyelt kérdés

Van egy 17, lassan 18 éves lányom, aki 10 éves kora óta röplabdázik. Jelenleg elég komoly csapatban játszik, illetve ez egyetemen is jól jönne neki, mivel külföldön tervez továbbtanulni, méghozzá egy olyan szakon, aminek köze van a sportokhoz, szóval ez pluszt jelentene neki. Körülbelül tavaly decemberben kapott egy új edzőt, aki csak másodedző, de mióta megismerte eléggé nagy fordulatot vett a lányom. Szóval ez a férfi a 20as éveiben van, és eddig ő is külföldön tanult, ahol egy elég komoly röplabdacsapatban is játszott az egyetem mellett.Az alapképzés elvégzése után hazajött egy évre, de jövő szeptembertől újra visszamegy mesterképzésre(arra az egyetemre, ahova a lányom elsőként szeretne jelentkezni)Szóval lányom meg ő megismerkedett decemberben, és a lányom maximum egy hónapra rá szakitott az addigi barátjával. Ekkor még nem sejtettem hogy miatta szakitottak volna, csak egyszer rákérdeztem a fiúnál(az exnél) és ő csak annyit mondott hogy 'kérdezzem meg a lányomat milyen kapcsolatban van az edzőjével'(ezt igy mondta szó szerint)Ekkor kezdtem el gyanakodni rájuk. Márciusban a karantén miatt ideiglenesen abbamaradtak az edzések, de a lányom azt mondta hogy kiscsoportos edzéseket tartanak még, és ő oda jár heti 3x. Mint később kiderült, nem volt semmiféle edzés. Júniusban újraindultak az edzések, és én is elmentem párra, de direkt úgy helyezkedtem, hogy ne vegyenek észre.Ekkor vettem észre hogy az edző teljesen másképp viselkedik a lányommal mint a többiekkel. Mikor senki nem figyelt megszoritotta a derekát, ráütött egyet a fenekére, belepuszilt a hajába. De természetesen a lányom sem volt közömbös..Akkor akadtam ki nagyon, mikor júliusban a lányom ágya alatt találtam 2 negativ terhességi tesztet. Ebbe nem nagyon akarok belemenni, de a lényeg hogy kérdőre vontam, és azt mondta hogy a barátnőjéé, amit természetesen nem hittem el.Augusztus végén volt egy meccsük, ahol a volt férjem úgy köszöntötte az edzőt mintha ezer éve ismernék egymást. A fiú letegezte őt(pedig a férjem ezt csak nagyon bizalmas viszonyban hagyja)együtt nevetgéltek, meg valami közös sörözésről beszélgettek. Ekkor jöttem rá hogy a lányom valószinűleg bemutatta őket egymásnak.

Én felhoztam a lányomnak a témát, de csak annyit mondtam hogy sejtek valamit, és nem szeretném ha valami baj lenne belőle. Ő annyival válaszolt erre hogy csak haverok, és segit neki megirni a pályázatot az egyetemre.

A problémát abban látom, hogy utána néztem a sportszervezet honlapján, és tiltják a kapcsolatot edző és sportoló között. Azt konkrétan nem irják milyen következményekkel járna a dolog..Szóval nem akarom hogyha kiderülne a dolog, a lányomnak problémája legyen belőle, vagy esetleg az egyetemmel legyen emiatt valami probléma.


2020. szept. 5. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%
Lassan felnőtt ember, majd megtanulja a saját kárán, hogy házi nyúlra nem lövünk..
2020. szept. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
35%
Semmi kozod hozza.
2020. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Magában azzal hogy adott egy 17-18 éves lány, aki egy huszonvalami éve sráccal kavar, nincs semmi baj. Még akkor se, ha szakított a régi barátjával. Gondolom azért tette, mert úgy érezte, hogy az edző jobban megfelel neki mint pasi.


A probléma itt inkább azzal van, hogy ahogy írtad, tiltják a kapcsolatot edző és sportoló között. Szóval van 2 kézenfekvő megoldás:

-Más edzőhöz megy a lány, a jelenlegi meg marad simán csak pasinak.

-Az edzője egyben a pasija is, de titkolják. (Bár ez nem nagyon megy, ha már most szorítgassa a derekát, ráüt egyet a fenekére) Amikor úgy mutatkoznak mint edző és sportoló, célszerűbb lenne hanyagolni az ilyen kis szerelmes gesztusokat.

2020. szept. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi van neki vissza hogy pályázzon? Ha nem sok akkor ha eddig nem tudódott úgy ki akkor addig se fog. De ha baj lesz belőle akkor valóban saját kárán fogna megtanulni.
2020. szept. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%
Szép történet. :)
2020. szept. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%

Jaj már megint te?

Hónapokkal ezelőtt matektanárral is volt hasonló történet, meg ugyanúgy valamilyen edzős...

2020. szept. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
48%
Miért nem inkább wattpadre írod ezeket?
2020. szept. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
95%
A srac mesterkepzesre megy majd vissza, szóval ott tanuló lesz, nem? Mindketten tanulók lesznek azt nem tiltja semmi.
2020. szept. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
19%
A lányod egy aranyásó. Ennyi a sztori.
2020. szept. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

4-es: elméletileg november végéig kell pályázni, de a legtöbb helyen lehet kitolják a határidőt a vírus miatt, szóval van rá esély hogy elhúzódik.

Aki valamilyen tanáros sztorit említett, azzal egyáltalán nem tudok mit kezdeni. Nem voltam itt hónapokkal ezelőtt, körülbelül 2 napja regisztráltam kifejezetten azért, hogy ezt a kérdést ki tudjam írni.

2020. szept. 5. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!