Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleiket is zaklatnak...

A szüleiket is zaklatnak állandóan téged, hogy ne ülj mindig a gép előtt, hanem csináljak valami fizikai munkát/hobbit?

Figyelt kérdés
Pedig én járok iskolában, és jók a jegyeim is. Adatrögzítős iskola. Eddig még sohasem buktam meg. Miért csinálják ezt? Csak engemet idegesít?

2020. szept. 8. 21:03
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kategória miatt, csak mivel én a szüleim gyereke vagyok, ezért szerintem jót választottam, de elmúltam 18! éves...
2020. szept. 8. 21:04
 2/28 vantel ***** válasza:
76%
Már az adatrögzítéshez is külön iskola van?
2020. szept. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Iskolába járok és én ott adatrögzítést tanulok...
2020. szept. 8. 21:12
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
És azért jók a jegyeid mert még sose buktal meg?
2020. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Igen. És mert tanulok. Excel+word kezelés. Könnyű. Amúgy vannak más órák is. Azokból is jól állok. De válaszolnál már a kérdésemre? :D
2020. szept. 8. 21:16
 6/28 anonim ***** válasza:
99%
Szerintem mindenkit csesztetnek a szülei, akinek iskola után a gépezésen kívül nincs más elfoglaltsága.
2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
57%

Szeretnél "kocka" lenni? Akkor ülj 7/24 a gép előtt...


Aztán majd pár év múlva kiírod ide a kérdéseidet, hogy miért nincs barátnőd, miért félsz kimenni az utcára, miért van szociofóbiád, stb. stb.


Mert a gép függővé tesz.

2020. szept. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
80%
Igazuk van pedig, az egész napos gépezés nem tesz jót. Pláne ha még a tanulmányaid is ehhez kapcsolódnak, akkor pedig még több időt töltesz ott. Nem lehet egész nap ülni, kell a mozgás. Menj el sétálni, biciklizni, vagy mást sportolni kicsit, amit szeretnél. Jót fog tenni a közérzetednek. Nem tartom alapvetően rossznak ha valakinek a gépezéshez kapcsolódik a hobbija, de meg kell találni az egyensúlyt.
2020. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
62%
Ha tényleg olyan jó tanuló lennél, mint állítod, akkor 1) tudnád, hogy miért nem tesz jót a szervezetednek a folyamatos ülés (izomrendszer, keringés stb.), 2) képes lennél összerakni egy értelmes magyar mondatot (szám + személy egyeztetés és egyebek).
2020. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
60%
Majd kb 25 év múlva a te gyereked teszi fel itt a kérdést..
2020. szept. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!