Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak azzal, hogy a...

Mit csináljak azzal, hogy a családom, főleg a szüleim követnek engem facebookon, hogy miket csinálok? Azt akarom elérni, hogy ne csinálják ezt a kémkedést.

Figyelt kérdés
Mármint csak azokat látják amikhez hozzászóltam. Akár vallás oldal stb... Nagyon kínos, és már elegem van ebből. Az a gáz, hogy 21 éves vagyok...Tiltsam le őket?

2020. szept. 14. 15:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Inkább az a gáz, hogy 21 évesen nem mered felvállalni a véleményedet és hogy milyen oldalakat látogatsz és milyen kommenteket írsz szüleid előtt. Bezzeg ha olyan világban élnénk, ahol lecsuknának egy hozzászólásért, akkor egyből jól jönne a szüleid, hogy hozzanak ki a sittről, mert nem úgy gondoltam azt a hozzászólást. Ha vmihez kommentelsz, vállald fel szüleid előtt is.
2020. szept. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 HaEv ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

A szüleid mindig a szüleid maradnak, és mindig érdekelni fogod őket. Ennek inkább örülj.

Miért gond, hogy látják az életed? Milliónyi idegen lát téged fészen, miért pont a szüleiddel van a gond? ... Gondolom, a ezen kívül azért szoktatok kommunikálni, nem? Ott vállalod az életed, a dolgaidat, a gondolataidat? Vagy mi a gond? Nem értem.

Természetesen a facebook biztosítja neked a lehetőségeket, hogy pl csak ismerősök lássák a dolgaidat, és elég, ha törlöd az ismerőseid közül a szüleidet. Nagyon egyszerűek a lehetőségeid!

2020. szept. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak szólok, hogy ilyen kérdezz-felelek volt, és nem voltam egyáltalán bunkó. Szépen kérdeztem, és az illető válaszolt. Csak az egyik szülőm néhány ember jelenlétében elindította a videót amiben volt a kérdésem...
2020. szept. 14. 15:25
 4/17 A kérdező kommentje:
:) azt tudom, de valamiért ideges leszek, ha tudják a magánszférámat. A több millió ember nem érdekel, mert nem ismerem őket. És nem nagyon csinálnak rólam véleményt. De a családom már igen. :)
2020. szept. 14. 15:27
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Én a válaszolókat nem értem, és már elmúltam 30. De vannak ilyen "szabályok", hogy mondjuk családban nem beszélünk politikáról meg vallásról, mert összeveszünk. De facebook-on látod, ha valaki politikai vagy vallási cikkekhez szól hozzá.


Nyilván én leállítom a követését mondjuk a fideszes kollégának, de az családom öregjei nem fogják ezt beállítani, hanem támadnak, hogy "hogy lehet ilyet mondani". Felvállalom a véleményem előttük is, de unalmas mindennap a hőbörgést hallgatni.

2020. szept. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
71%

Beállíthatod őket:

-távolabbi ismerősnek, majd minden új adatot közzé tehetsz úgy, hogy "ismerősök, kivéve távolabbi ismerősök"

[link]

- korlátozott ismerősnek (csak nyilvános adataidat érik el, mintha nem is lennél az ismerősük).

2020. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 vantel ***** válasza:
36%
Ne fészbúkozzál és játszd le szüleiddel a meccset.
2020. szept. 14. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Húde rühellem én is a kémkedőket.

Tiltsd le őket.

Majd mondd azt, hogy valami rendszer hiba lehet.

Én semmit nem osztok meg ,éppen ezért mert nem akarom, hogy az egész világ rálásson a magánéletemre.

2020. szept. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
52%

Ha lány vagy,írd le, hogy teherbe estél, ha fiú, akkor meg azt, hogy teherbe ejtettél valakit.

Szerintem ezen kiborulnak...

:)

2020. szept. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Abody ***** válasza:
55%
Le lehet amúgy tiltani ismerősöket, hogy ne láthassák bizonyos tevékenységeidet. Amúgy meg 25 éves koromig nem mertem fölvállalni a politikai meg egyéb nézeteimet nyilvánosan, max azokat, amik nagyon nem voltak megosztóak. Lehet, hogy mostanság veszítettem embereket, de inkább leszek őszinte magammal minden téren, és az új ismerősök akiket szereztem sokkal normálisabbak.
2020. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!