Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak azzal, hogy a...

Mit csináljak azzal, hogy a családom, főleg a szüleim követnek engem facebookon, hogy miket csinálok? Azt akarom elérni, hogy ne csinálják ezt a kémkedést.

Figyelt kérdés
Mármint csak azokat látják amikhez hozzászóltam. Akár vallás oldal stb... Nagyon kínos, és már elegem van ebből. Az a gáz, hogy 21 éves vagyok...Tiltsam le őket?

2020. szept. 14. 15:12
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszi :D még jöhetnek válaszok. Ám férfi vagyok. Vagy fiú. nem mind1? :D :) ám még gondolkozom a beállításokon.
2020. szept. 14. 15:41
 12/17 anonim ***** válasza:
74%
Mennyivel könnyebb az életem már facebook nélkül 😁
2020. szept. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%

12, jó a meglátásod.

Amíg sokat fórumoztam, meg bookoltam semmire nem volt időm.

Ha nem szóltam semmit, akkor reklamáltak. Így hát elhagytam mindent és nincs semmi gondom.

2020. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%
Beállitás kérdése az egész .
2020. szept. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
14, honnét lehet tudni, hogy a kérdező milyen beállítottságú ?
2020. szept. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Amikor a szüleim engem így követtek fb-n, akkor még nem voltak ilyen beállítási opciók (vagy csak én nem tudtam róla), szóval én azt csináltam hogy egyáltalán nem szóltam hozzá semmihez, nem írtam ki semmit, teljesen zéróra csökkentettem az aktivitásom az oldalon, csak olvastam mások tartalmait meg chateltem.
2020. szept. 15. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15 válaszoló nem kérdező beállitotságárol írtam hanem Facebook be lehet állítani ki mit láthat.
2020. szept. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!