Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez így? A páromnak...

Normális ez így? A páromnak van egy 17 éves lánya aki párkapcsolatban van. Itt az apukánál vettem észre olyan dolgokat, hogy elő szeretettel rá fekszik a lány combjára simogatja a fenekére rápaskol. Szivinek hívja mint engem.

Figyelt kérdés

#Apa lánya viszony
2020. szept. 15. 13:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
91%
Rohadtul nem normális. Inkább beteges.
2020. szept. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Már rá kérdeznék hogy mi ez köztük de akkor persze hogy én lennék a hülye 🙂

Én is betegesnek gondolom

A lánya nagyon hasonlít az anyukájára lehet hogy ez indít el valamit?!

2020. szept. 15. 14:03
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem semmilyen esetben sem normális. Akár hasonlít az anyjára akár nem. Egyébként ez kb. pedofília, én biztos rákérdeznék.
2020. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%
Utalj rá, hogy milyen különös, "szoros" apa-lánya viszonyuk van. Erre majd csak mondanak vmit, amiből talán leszűrheted, hogy mi van köztük.
2020. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ hát próba szerencse 🍀 🙂
2020. szept. 15. 14:20
 6/23 anonim ***** válasza:
23%
Nem szép dolog féltékenynek lenned a mostohalányodra. Nyilván irigy vagy rájuk, mert szorosabb bizalmi kapcsolat van köztük, mint te közted. Jóhogy az ő lánya, ő nevelte meg minden. Te csak új párja vagy kitudja mióta. Tök normális, hogy apa-lánya kapcsolat van köztük és sokaknak ciki a szülő felfogása, meg rossz a kapcsolatuk. Nekik legalább jó.
2020. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%

6: Azért a mi a f#sznak is van határa. Oké, legyen jó kapcsolatuk, de azért szerintem van, ami nem normális. (Mondjuk lehet náluk az, de akkor is fura.)

Szerintem fura ez az egész...

2020. szept. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Hát már bocs de az én seggem nem paskolgatta az apám és nem becézgetett Szivinek azért ez nem féltékenység hanem egészen más a volt párja is ezért lépett le mert észre vett dolgokat

Azért van egy határ hogy egy apa lánya viszony meddig megy el

2020. szept. 15. 14:26
 9/23 anonim ***** válasza:
84%

Kedves 6#!

Szerintem nincs baj azzal, ha egy apa-lánya páros között NORMÁLIS kapcsolata van, de azért szerintem az már egy határ, ha a fenekét paskolgatja... ez nem irigység, ez tényleg beteges.

2020. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
93%
Kb. 13-14 éves korom óta az alkoholista apám rendszeresen fogdosta a fenekem meg szinte mindig rápaskolt, valahányszor elhaladt mögöttem. Így nőttem fel, mégsem érzem ezt normálisnak, nem is éreztem soha annak.
2020. szept. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!