Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ez így? A páromnak...

Normális ez így? A páromnak van egy 17 éves lánya aki párkapcsolatban van. Itt az apukánál vettem észre olyan dolgokat, hogy elő szeretettel rá fekszik a lány combjára simogatja a fenekére rápaskol. Szivinek hívja mint engem.

Figyelt kérdés

#Apa lánya viszony
2020. szept. 15. 13:52
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: ha tudtad, hogy ugyanilyen dolgok miatt lépett le a volt párja akkor te mit keresel még ott?
2020. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
82%
Fúj. Én nagyon jó kapcsolatban vagyok apukámmal, de ez undorító.
2020. szept. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
65%
öregedő papának gusztusa volna még fiatal pipihúsra, de a kora/pénze okán nem engedheti meg magának. így a leánykája fenekét paskolja, belecsomagolva a cukros (és hazug) apa-lánya kapcsolat mázába.
2020. szept. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%

Ne kérdezz rá. Ugxis te leszel a féltékeny, ...

Rá vagy szorulva a parodra?


Ha nem akkor menekulj..

Volt ott más is, hidd el tudom miről beszélek.

Főleg ha hagyja a lánya.

2020. szept. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
Fujj, aki erre azt mondja hogy a kérdező féltékeny meg ez egy normális bizalmas apa-lánya kapcsolat az ugyanolyan beteg mint ők
2020. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
76%
Felmerül az a kérdés (csal elméleti alapon) hogy majd a közös gyereketekkel is ezt akarja csinálni? Paskolgatni meg simogatni? Ez nagyon beteges
2020. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Nekem szerencsére 3 fiam van egyik se az övé nekem már nem is lehet

Nem vagyok rá szorulva semmilyen téren többször elküldtem már de nem hajlandó elmenni saját lakásom de bevan jelentkezve mivel ide szól a lakcímkártya így nem olyan egyszerű kitenni

Másfél éve vagyunk együtt kb két hete tudom hogy mi volt az ex barátnővel egy vita közben árulta el hogy féltékeny volt a lányra hát már valahol értem a miértjét 😭

2020. szept. 15. 16:54
 18/23 A kérdező kommentje:
S hozzá teszem nem is idős emberről beszélek még 40 sincs 🤷‍♀️
2020. szept. 15. 16:57
 19/23 anonim ***** válasza:
84%
Én kitenném a helyedben. Valahogy oldd meg mert ez nem egészséges.
2020. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
88%
Jaaj, anyám csinálta ezt régebben... Lehet, volt ott valami leszbi vonó...
2020. szept. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!