Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mamahotelosok! Így a vírus...

Mamahotelosok! Így a vírus idején a szüleitek nem mondták hogy jó lenne ha elköltöznétek tőlük ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 16:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
14%
Vagy felnőtt független önellátó ember.
2020. szept. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
82%
Neked biztos a segged alá toltak mindent 18 évesen a szüleid kedves kérdező de pl. adott egy 25 éves fiatal akinek nincs párja, nincs kivel összeköltözni, egyedül rohadt nehéz fenntartani egy albérletet, szobát meg minek béreljen hogy vadidegen emberekkel lakjon egy fedél alatt? Képzeld el 29 évesen költöztem el otthonról albérletbe a párommal és nem mondanám, hogy mamahotelban laktam mert anyagilag beszálltam a kiadásokba, vásároltam rendszeresen otthonra mindenkinek, nem élősködtem rajtuk csak mert kényelmesebb volt így. Persze kivehettem volna egy lakást magamnak és élhettem volna magányosan és csórón mert a gatyám is ráment volna albérletre. Az én szüleim érdekes módon fel tudták fogni, hogy már nem a szocializmusban élünk ahol mindenki kapott lakást azonnal.
2020. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
"Az én szüleim érdekes módon fel tudták fogni, hogy már nem a szocializmusban élünk ahol mindenki kapott lakást azonnal." És te fel tudod fogni hogy a szocializmusban se vágták senkihez ajándékba a lakást? Csak könnyebb ábrándozni hogy nekik könnyű volt...
2020. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!