Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem enged sehova a...

Anyám nem enged sehova a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Anyám már betegesen fél a koronavírustól (mellékesen: nagyszülők nem velünk élnek, és nem is ismerünk olyat, aki súlyosan megbetegedett volna), nem engedi, hogy találkozzak 1 barátnőmmel sem, még a házukban sem, nem hogy kávézó stb.., iskolába is úgy mehetek (bár, ha tudta volna, elintézi, hogy magántanuló legyek erre az évre), hogy egész nap rajtam a maszk+kesztyű, megkérte a tanárokat, h mellém nehogy ültessenek bárkit.

18 éves vagyok, de ha ezzel érvelek, azt válaszolja, hogy költözzek akkor el (amihez nincs pénzem jelenleg), és fertöződjek meg,de rájuk ne hozzam haza...


Én tudom, hogy nem játék a koronavírus, és be is tartanék minden óvintézkedést magamtól is, de úgy érzem ez már túlzás. Szerintetek?

Valaki van még ilyen helyzetben? Vagy ötlet, hogy mit tehetnék?



2020. szept. 18. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
69%
Amit nem lát, az nem fáj neki. Persze ez konfliktusokhoz vezet, de én szó nélkül bevállalnám (ez persze Én vagyok).
2020. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez borzasztó, sajnállak... :( anyukád nagyon átesett a ló túloldalára. Próbálj meg a barátnőddel szabadtéren találkozni, hátha abba belemegy, a suliban meg napközben vedd le a kesztyűt, maszkot meg ott és akkor hordj, amikor kötelező. Anyukádnak meg próbálj a lelkére beszelni, mert neki se tesz jót, ha hosszú hónapokig konstans rettegésben éli az életét.
2020. szept. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Sajnos mindig túlféltett, de mióta emelkednek a számok, szinte paranoiás tüneteket produkál :(

Titokban nem tudnék találkozni vele/velük, mert megkérdezné, hol voltam..

Majd ha olyan a helyzet, még megpróbálom, ezt a szabadtéri találkozást bedobni

2020. szept. 18. 15:20
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Ő sem jár sehová?
2020. szept. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Sehova, csak dolgozni (úgy mint én suliba)
2020. szept. 18. 15:24
 6/21 anonim ***** válasza:
59%
Ez így nagyon túlzás. Az én anyukám rákbeteg, kezelés alatt áll, így természetesen vigyázunk, de azért nem ennyire. Kesztyű hülyeség szerintem, jobb a kézfertötlenitö és találkozunk is emberekkel.
2020. szept. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
56%
Ilyenkor olyan jó érzéssel tölt el, hogy az én anyum nem bolond. (Megyek, meg is ölelem:D) Mondd neki, hogy ne Blikkből, és a Tényekből tájékozódjon :S
2020. szept. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
55%

Ilyenkor olyan jó érzéssel tölt el, hogy az én anyum nem bolond. (Megyek, meg is ölelem:D)


ez aranyos :)

2020. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
A kesztyűt én speciel még baromságnak is tartom. Kézmosás vagy kézfertőtlenítő többet ér.
2020. szept. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
48%
9-es, én hordok kesztyűt, de cérnakesztyűt, bár azt is csak buszon (nem mintha olyan sokat buszoznék), hogy ne fogdossam össze a kapaszkodót. Nem hülyeség + ki lehet mosni. Ráadásul a cérnakesztyűbe nem fülled be az ember keze. Nem rettegek halálosan, de jobb az óvatosság, mert anyunak magas vérnyomása van + pár éve mélyvénás trombózisa is volt. Már nem fiatal annyira, nem akarom, hogy esetleg baja essen.
2020. szept. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!