Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nem enged sehova a...

Anyám nem enged sehova a vírus miatt?

Figyelt kérdés

Anyám már betegesen fél a koronavírustól (mellékesen: nagyszülők nem velünk élnek, és nem is ismerünk olyat, aki súlyosan megbetegedett volna), nem engedi, hogy találkozzak 1 barátnőmmel sem, még a házukban sem, nem hogy kávézó stb.., iskolába is úgy mehetek (bár, ha tudta volna, elintézi, hogy magántanuló legyek erre az évre), hogy egész nap rajtam a maszk+kesztyű, megkérte a tanárokat, h mellém nehogy ültessenek bárkit.

18 éves vagyok, de ha ezzel érvelek, azt válaszolja, hogy költözzek akkor el (amihez nincs pénzem jelenleg), és fertöződjek meg,de rájuk ne hozzam haza...


Én tudom, hogy nem játék a koronavírus, és be is tartanék minden óvintézkedést magamtól is, de úgy érzem ez már túlzás. Szerintetek?

Valaki van még ilyen helyzetben? Vagy ötlet, hogy mit tehetnék?



2020. szept. 18. 14:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
61%
Legalabb a kesztyut vedd le...
2020. szept. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
60%

Anyád nem normális. Annyi esélyed van elkapni a barátaiddal iskola után a koronát, mint bent az iskolában.


🤦

2020. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
81%
#12 sot, suliban még tobb.
2020. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
41%
Dobd ki a tévét az ablakon.
2020. szept. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
49%

Az én szüleim is hasonlóak, hazajövök megy a tv, koronavírus a minden, nem is lehet velük már semmiről sem beszélni, csak erről...

Apám egyik nap nekem támadt hogy én biztos nem hordok maszkot, másnap hogy biztos nem használok kézfertőtlenítőt, mert hogy alig fogy (van nálunk a suliban, így inkább 90%-ban azt használom).

2020. szept. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
6%

Sztem köhögd le anyádat, megérdemli

Remélem h kamu, régen rossz ha nem

2020. szept. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
73%

Ugyan ez volt nálunk tavasszal. Kemény 27 órára költöztem el otthonról (apumhoz és tudta is h ott vagyok) majd végül visszavett ebből és meg tudtuk beszélni.

Lehet radikális módszer, de hátha neked is beválik

2020. szept. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
7%

Radikalizáld magad.

"Hol voltál?

Semmi közöd hozzá!"


"Miért csak most jössz?

Mert dolgom volt!"

Satöbbi.

2020. szept. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
20%

Anyad nem teged felt, hanem magukat hisz te magad irod "és fertöződjek meg,de rájuk ne hozzam haza..."


Azaz ha o felti a sajat egeszseget es o se jar csak dolgozni meg max a boltba es teged csak suliba enged, akkor a helyedben nem pattognek. Ugyanis ha a sulis legfokepp osztalytarsaidon kivul ha talalkoznal valaki massal mas kornyezetbol es nem maszkban vagy nem a szabadban de nem egymast belihegve, akkor sajna ha hazavinned a virust es netan anyad tenyleg beteg lenne tole akkor azert eleg nagy felelosseged lenne benne ha utana kontaktkutatassal kiderulne toled szarnazik.



Talalkozz olyanokkal akik az osztalytarsaid mert ott tudsz azzal ervelni hogy veluk napi 6 oraban egybe vagy zarva ha valamelyik tunetmentesen vagy enyhe tunetekkel bejar akkor nem a delutani setan kapod el tole hanem a kemia oran.

A kesztyu nem er semmithisz annak a feluletevel amit megfisz akkor ugyanugy ha az arcodhoz maszkodhoz ersz vele fertotlenites nelkul akkor mar hottemindegy.


Ha meg anyad az osztalytarsas talalkozot engesne a jo ervelessel akkor mar csak egy lepes hogy veletlen nem is az osztalytarsad vagy nem csak o talalkozik veled. Viszont ha o ennyire fel akkor tenyleg rajtad maradjon maszk a barinos talalkan is ha zart terbe mentek.

2020. szept. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

Az aidset is így fogták fel sokan eleinte, mint te ezt a vírust sarkosítva...bele is döglöttek páran.


Értem én, hogy 18 évesen nincs sok eszed, de kicsit gondolkozzál már előre.

Mutter beteg lesz, no mani, te nem dolizol, miből akarsz élni, mert most a mamahotel eltart ugye.

Persze, meghal tegyük fel, öröklöd "vagyonát", amit gyorsan fel is élsz, mert nincs jövedelmed + ha te is beteg leszel, mehetsz az urnába utána, de legjobb esetben az utcára, aztán egy kandúr majd futtat prostiként...


Sajnos e vírus történetben nem csak a hüléje veszik oda, ez a legnagyobb baj.

Költözz oda egyik barátnődhöz x évre s meg van oldva a életed nagy problémája vagy legyél végre érett a probléma kezelésére;)

2020. szept. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!