Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jobban szeretik a...

A szüleim jobban szeretik a páromat mint engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 18:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%

Jól értem? Az a bajod, hogy azok az emberek, akik Téged nem tartanak érdemesnek arra, hogy hűséget, tiszteletet és szabadságot érdemelj, mint egyenjogú társ és mint megbecsült nő - szóval ezek az arcok jobban csipáznak valakit, aki téged megcsal, korlátoz, birtokol és meg van róla győződve, hogy ez rendben van.(?)


Bébi, ébresztő...!!?! Kik ezek, hogy hagyod, hogy így bánjanak veled?

Szerinted neked nem állna jól a szabadság? Nem esne jól a megbecsülés, hogy valaki értékelje azt, aki és amilyen vagy? Hogy annak örüljön, ha jól érzed magad a bőrödben?


Ez nagyon szomorú, ha így van.:(

2020. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Metionin ***** válasza:
83%
Hagyd el őket. A pasast is meg a szüleidet is.
2020. szept. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
8%

"Nem takarít és főz. "


Nehogy már egy pasas főzzön és takarítson egy élhetetlen lusta nőre?!

Ha már a szüleid szerint is egy lúzer vagy, akkor örülj, hogy találtál egyáltalán egy pasit aki szóba állt veled.

2020. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
85%
Valószínűleg pont azért vagy együtt egy téged kihasználó férfival, mert - hála szüleidnek - ennyire alacsony az önbecsülésed. És amíg a szüleidet napi szinten látod, nem is lesz jobb.
2020. szept. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%
Én megtaláltam a megoldást. Akkor éljen a pasid a szüleiddel, te meg felejtsd el mindegyiket!
2020. szept. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
7%

Mintaapák. Te vagy az Lindanéni?

:-))

2020. szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!