Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim jobban szeretik a...

A szüleim jobban szeretik a páromat mint engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 24. 18:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Beszélj velük az érzéseidről.
2020. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Miből gondolod? Írnál esetekről? Objektív vagy?
2020. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mindig fiúgyereket akartak, én lány vagyok. Egyszer megcsalt, neki adtak igazat, azt mondták, egy félrelépés még nem a világ. Nem takarít és főz. Barátnőktől eltilt, a szüleim mégis azt mondják, hogy már van pasim, foglalkozzak vele.
2020. szept. 24. 18:29
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Már bocsi, de miért is vagy vele?
2020. szept. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Válj le a szüleidről és a pasit hagyd el.
2020. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
14%

Az, hogy nem fiúnak születtél, az aligha lehet ennyi év után probléma.

Az egyszeri megcsalást sem helyeslem, de nem a világ, VISZONT ezt az egyet követHETI több is...

Ezt vele beszéljed meg. Nálunk az általános takarítást (és mást is) én végzem, a feleségem pedig főz (és mást is csinál). Nálunk így alakult.

2020. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
81%

Te akarod ezt a kapcsolatot, mégis miféle önbencsülésed lehet hogy együtt vagy egy olyan férfival aki megcsalt?

Aki egyszer megteszi, megfogja többször is, ennyire nincs más lehetőséged?

Élvezed hogy megcsal, élvezed hogy szüleiddel is elrontja a kapcsolatod?

Gratulálok

2020. szept. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
A pasit dobd ki a szüleiddel meg ülj le beszélni. Mégis mi az hogy valaki eltilt a barátnőidtől és közben megcsal?! Állj a sarkadra nyugodtan,majd kiderül mennyire szeret és mennyire vagy neki fontos!
2020. szept. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%
A pasid egy kontrolláló f@sz, sürgősen dobd ki, mert csak rosszabb lesz. A szüleidnek pedig mondd el, hogy nagyon rosszul esik neked, hogy nem állnak ki melletted, amikor szükséged lenne rá, és ha nem változnak, nem sokat fognak tudni az életedről.
2020. szept. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Sztem az én szüleim is jobban szeretik a páromat mint engem, de én ennek örülök, hiszen tényleg egy nagyszerű ember. Ami a te párodról azért nem mondható el, azt nem értem miért is vagy te vele. Anyukádék meg ha annyira szeretik megmondanám, hogy akkor fogadják örökbe, de neked nem kell
2020. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!