Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek mi a megoldás?

Szerintetek mi a megoldás?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok sajnos apukám 8 éve meghalt testvérem nincs anyámmal élek de nem igazán jó a viszony vele. 13 éve dolgozok van saját jövedelmem de sajnos hiteleim is. De szerencsére tudom is fizetni amit bevállaltam de ezért is elég sok kritikát kapok tőle. Másodállásban is dolgozok hogy jobban tudjak haladni az életben. De mai napig beleszól az életembe minden téren. A háztartásra nem igazán figyel inkább azt mondanám nagyon trehány szégyen ezt mondanom de a takarítás nem az erőssége. Van egy barátnőm 4 hónapja és szégyenlem előtte ahogy anyám viselkedik és a körülményeket ahogy élünk. Vidéken élek és a külön költözés sem igazán kivitelezhető sajnos mert nem találtam még egy albérletet sem a közelben. Méhészkedek gazdálkodok másodállásban és fáradok a sok munka miatt. Ha pedig egy hosszú 12 órás műszak után tovább alszok akkor azt kapom hogy lusta vagyok. Ma is összevesztem anyámmal hogy tartson már nagyobb tisztaságot mert ha unokája lesz akkor nem fogom ebben a körülményben hagyni. Erre azt vágja a képembe hogy nem is kell neki unoka mert nem lenne hozzá türelme bár lehet hogy idővel meg szeretné. És amúgy is elég baja volt velem is amikor még kicsi voltam. Ez volt az a mondat amikor nagyon szíven ütött. Mert akkor én a szemében egy senki vagyok egy nyűg egy teher aki mindegy lenne ha nem is élne.Nem vagyok egy rossz életű ember nem fogyasztok alkoholt nem dohányzok nem járok bulizni mégis ezt vágja a fejemhez.Elnézést kérek hogy ilyen hosszú kérdést írtam ki de el vagyok keseredve. Várom a véleményeket tanácsokat
2020. szept. 29. 16:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom olyan munkát lehetne -e találni valahol távolabb ami lehetővé tenné hogy munkásszállón vagy hasonló helyen laknál bár az se lehet valami kellemes.
2020. szept. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
37%
Ha maradsz, tönkre megy az életed, a párkapcsolatod stb. Ő eléldegél még 20 évig közben eszi az életed ha hagyod. Költözz el, olyan messze hogy nem tudjon naponta a nyakadra járni! Minimum szomszéd faluba!
2020. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Ez a mondat tetszett, hogy neki nem is kell unoka :D Mintha az ő döntése lenne :D

Nézd. Anyukád megszokta a házi rabszolgáját (téged), azt csinál veled, amit akar, mert nem állsz a sarkadra. Megváltozni nem fog. Vagy tűrsz és az örök magányt választod (ezt egy normális nő se viseli el hosszú távon) vagy azt mondod, hogy anyukád életének megoldása nem a te felelősséged és elkezded végre élni a saját életed.

2020. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!