Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem akarom hogy ezt...

Anyukám nem akarom hogy ezt megtudja?

Figyelt kérdés
Nőgyógyászhoz kell mennem mert pár napja viszket/csíp ott lent. Anyukám minden orvosi papírom megnéz és ő úgy tudja hogy szűz vagyok. Ami még igaz is, csak azt nem tudja hogy vibrátort használok már. Ha az orvos megvizsgál ráírja a papírra hogy szűz? Mit mondok anyámnak? Nem tudom hogy működnek ezek a vizsgálatok de nem akarom hogy anyum előtt ez kiderüljön.
2020. okt. 1. 11:10
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
20-as, büntiben van a vibri miatt
2020. okt. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

Nem lesz piros nagy betűvel ráírva a lapra, hogy ,,Nem szűz".

Az orvos sem fog mindent megkérdezni, maximum annyit, hogy élsz-e nemi életet aktívan. Egyébként nem kell megmondanod anyukàdnak, hogy hova mész, az orvosi papírodat meg rakd el mondjuk a pénztàrcàdba, oda csak nem nyúl.

2020. okt. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

"Én sem értem, mi ez a mizéria a szüzesség körül..."


De mégis nagy a hiszti, ha emiatt az orvos is végbélen keresztül vizsgál.


Nagyon sokáig szűz voltam, egyszer el kellett mennem rendszertelen menzesz miatt, és mondtam az orvosnak, hogy szűz vagyok, de úgy vizsgáljon, mintha nem lennék az. Ha a seggembe tervezett volna dugni valamit, otthagyom.

2020. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
#33 amúgy nem tudom, hogy honnan jön ez a végbél vizsgálat. A hüvelyben van a probléma a végbélből azt honnan látná? Nekem is volt fertőzésem szűzen, de rendesen hüvelyből vett kenet mintát.
2020. okt. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
#34 A tapintásos vizsgálatok egy részét tudja a végbél felől is nézni. Valószínűleg orvosa is válogatja, de akihez általában járok, előbb tapogat és csak utána kapja elő az UH-ot (ha kell). Kenetet a hüvelyből vesz, hiszen ott van a kórokozó, de nem mindegy, hogy egy pálcával nyúl fel vagy egy nagyobb dologgal. Mondjuk azzal a nyavalyával, amit a rákszűrésnél mintavétel előtt bedugnak, hogy el tudjon jutni a pálcával a méhnyakig. De nem tudom, hogy mekkora a metszete a szüzek és a rákszűrésre mintát vettek között (kor + a HPV nagyrészt nemi úton terjed).
2020. okt. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!