Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szülõk mit szólnának ahhoz,...

A szülõk mit szólnának ahhoz, ha a 18 éves középiskolás lányuk hozzá akarna költözni a 25 éves barátjához?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 08:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
42%
Azt, hogy nem.
2020. okt. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Ha rendes, megbízható a srác, és tényleg szereti a lányt, és komolyan gondolja vele,akkor igen. Én is pont 18 évesen költöztem az akkor 23 éves barátomhoz, azóta már házasok vagyunk, és van két lányunk.
2020. okt. 9. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
71%
Semmit. 18 éves.
2020. okt. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Jól átgondolta?

Ha igen, akkor menjen nyugodtan, de tudnia kell, hogy rám mindig számíthat és bármi is történik, nálam mindig van helye. Akármikor. :)

2020. okt. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
75%

Nem örülnék neki. Középiskolás, tehát nincs bevétele. Adnom kéne neki pénzt a rezsire pluszban? Ha háztartást kell vezetnie, az tutira a tanulás rovására fog menni. Ha "anyóshoz" mennének, akkor szimplán nem és nem, mégha 35 éves lenne is. -_-

Volt 1-2 ilyen osztálytársnőm gimiben, egyrészt mindenki furán nézett rájuk, mert kilógtak a közegből, kis felnőttek voltak a kamaszok között, aztán jöttek az ilyenek, hogy bocs tanárnő, nem tanultam a dolgozatra, mert a pasimat vittem éjjel az ügyeletre. Szóval nem, nagyon nem örülnék.

2020. okt. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
84%
majd érettségi után mehet.
2020. okt. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
79%
Mondanám, hogy mehet nyugodtan felnőtteset játszani, de tőlem egy fillért nem fog kapni rá. Felnőtteknek már nem jár zsebpénz. Volt két ilyen hülye évfolyamtársam is. Ma már mindkettő egyedülálló anya, gyárban güriznek. Gyönyörű jövőkép. Hagyjuk a tündérmeséket, a legtöbb tiniszerelem nem tart örökké.
2020. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%
6-ossal értek egyet. Ha befejezi a középsulit-gimit, akkor költözhet nyugodtan. Az egyetem miatt így is úgy is költöznie kellene. De addig maradjon szépen otthon, ez úgyis maximum fél év... annyit meg kibírnak.
2020. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Én nem engednék el egy gimnazista lányt. Majd akkor költözzön, amikor fenn tudja már tartani magát egyedül. Nyilván ha már egyetemre jár és tudom támogatni a diákmunka mellett, az más. De egy középiskolás, érettségi előtt álló lánynak semmi keresnivalója egy pasinál. Most alapozza meg az életét, el kell döntenie, mit tanul tovább, ennek nincs még itt az ideje. Értem, hogy jogilag felnőtt, de én is voltam végzős lány és marhára nem voltam lélekben felnőtt.
2020. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%
Nem engedném. Se végzettsége, se pénze.
2020. okt. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!