Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Eddig szinte kitűnő tanuló...

Eddig szinte kitűnő tanuló voltam és nem nagyon volt 4esnél rosszabb jegyem Azonban ez a hetedik GIMI nagyon nehéz és becsuszott egy két rossz jegy 1,2,3 Kaptam egy 1est már töriből most meg egyet irodalomból Hogyan mondjam el apumnak??

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 17:57
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Nagyon sajnálom.

Mond neki, hogy sajnos ezt most elszúrtad, de mindenképp ki fogod javítani a rossz jegyeket.

2020. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Ha eddig kitűnő voltál, akkor nem hiszem hogy apud nagy ügyet csinál belőle. Inkább legyél vele őszinte, mondd meg neki hogy kicsit nehezen megy most a suli, de igyekszel kijavítani az egyest. Sok sikert!
2020. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%

Mi az a hetedik gimi? Melyik osztályt járod sokadjára?

És könyörgöm azt ne mondd hogy 8 osztályos gimi mert oda a legjobbakat veszik fel, ami az írásod alapján nem te vagy. Sőt, lehet hogy olyan már nincs is, csak 6 osztályos? (40 vagyok, az "én időmben" még volt 8 osztályos, most nem tudom).

Emlékeztet ez a kérdés az előbbire ahol az ötödikes kislány "kis gimis" 😂

2020. okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Eddig elég volt a tehetséged, mostantól jöhet a magolás és a sok meló...

Mindenki eljut arra a pontra,ahol már nem elég az amit Istenke adott.

2020. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!