Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, ha a szüleim nem...

Normális, ha a szüleim nem engedik meg, hogy arra költsem a diákmunkából megkeresett pénzem amire szeretném?

Figyelt kérdés
Pirotechnikára költenék. Másra nem igazán tudnám, mindenem megvan. Most mondhatjátok, hogy nincs rá szükségem, de van. Gondolj csak bele: Szeretsz például íjászkodni, van egy 200 ezer forintos íj amit szeretnél, de ők nem engednék meg. Na nekem ugyan ilyen a pirotechnika. Ez úgymond egy szenvedély nekem, amitől boldog leszek. 1 havi keresetem menne rá (180 ezer forint)

2020. okt. 17. 18:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
100%
Azaz szilveszteri petárdára költenéd?
2020. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
72%
Igazuk van a szüleidnek. Attól, hogy te hobbit választasz, olyat kellene ami anyagilag is belefér nektek. Most 1 havi keresetet elkölteni ilyen hobbira, nagyon pazarlás és felesleges. Csak azért tudod megengedni, mert szüleid eltartanak és mindent ők fizetnek. Felelőtlen ember vagy, akk szórja a pénzt. Másra nem költesz, mert mindened megvan, arra nem is gondolsz, hogy félre tedd a pénzedet.
2020. okt. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 A kérdező kommentje:
Petárdára hogy a p1csába lehetne elszórni ennyi pénzt? Szlovákiában fogok petárdázni, mikor legális. Elszórok 40 db-ot és megyek haza :D.
2020. okt. 17. 18:56
 4/79 anonim ***** válasza:
74%
Igazuk van. Amúgy az meg van, hogy 18 év alatt nem is vásárolhatsz vagy hasznalhatsz ilyesmit ?
2020. okt. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
89%
És akkor még mire? Bocs, de nem értek a pirotechnikához.
2020. okt. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
Telepekre, rakétákra. Az oké, hogy nem használhatom, de ki a franc nézi, ha egy mezőn vagyok a haverjaimmal, nem zavarva senkit?!
2020. okt. 17. 18:59
 7/79 anonim ***** válasza:
88%
Értsd már meg, ha tilos, akkor a mezőn is tilos!
2020. okt. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
81%

A szuleidnek van igaza.


Ennyi pénzt elb.cni baromságra...


Legálisan nem is vehetsz!

2020. okt. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 A kérdező kommentje:
Szlovákiában lehet petárdázni dec.28 - dec31-ig, kedves utolsó előtti! Utólsónak pedig üzenem, lehet, hogy Neked baromság, nekem viszont élvezet. Valakinek baromság a festés, egy festő művésznek nem. :)
2020. okt. 17. 19:05
 10/79 anonim ***** válasza:
90%

Arra nem gondoltál, hogy a szüleid esetleg féltenek téged? Hogy ott hagyod azon a hülye mezőn néhány ujjadat vagy csuklótól a kézfejedet?

Lehet, hogy állati vagány gyereknek tartod magad,de a pirotechnika igenis veszélyes.

2020. okt. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!