Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Gond az ha nem ismernek a...

Gond az ha nem ismernek a saját szüleim? Ha igen , miért?

Figyelt kérdés
16/L
2020. okt. 22. 15:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Kilátástalannak tűnő helyzetekben sokszor ajánlom a rokonokkal való kapcsolatfelvételt, aztán hol zöldet kapok, hol pirosat.

Most is tanácsolom, hogy mondd el a nagyszüleidnek, rokonoknak, szomszédoknak (ha összejártok velük), hogy mi a problémád. Nem kell megkérned őket, hogy beszéljenek a szüleiddel, mert úgyis tovább adják nekik, amit tőled hallottak. Lehet, a szüleid magukba szállnak...

2020. okt. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm😊
2020. okt. 22. 17:58
 13/14 anonim ***** válasza:
59%
szerintem meg szrd le őket, az apámnál ugyanezt teszem, behelyettesítettem őt más emberekkel, akinek fontos vagyok és akik törődnek velem... ha nem kellettél nekik 16 évig, akkor ne pazarold arra a drága idődet, hogy ilyen méltatlan emberekkel próbálj bármit is kezdeni. a világ tele van olyan emberekkel, akik meg akarnak ismerni, mért pont arra a kettőre szánj időt és energiát, akik le se szrnak magasról?
2020. okt. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Senkiről nem tudnak mindent a szülei... egyébként ha gondolod beszélgethetünk, ha ilyen téren hiányt érzel az életedben. :)
2020. okt. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!