Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek ha az apámat...

Mit tegyek ha az apámat egyáltalán nem érdeklem? Nem keres, ha segítségre van szükségem nem ír vissza egyszerűen mintha nem is léteznék 17/F

Figyelt kérdés

2020. nov. 2. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Sajnálom, hogy ez a szitu. De szerintem engedd el.
2020. nov. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De mégis mit csináljak ha dühös vagyok rá? Egyszerűen felrobbanok
2020. nov. 2. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Legalàbb gyerektartàst fizet?


Mond meg neki hogy utolsó senkihàzi szar alak és engedd el a dolgot. Nem tudsz mit tenni

2020. nov. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos vannak ilyen alja emberek. Nem apának való az biztos! Szégyellhetné magát. Beszélj erről Anyudnak, hátha ő tud vele beszélni, talán tud rá hatni. Vannak ilyen jellemtelen, önző emberek. Tudom, nagyon nehéz, de ne foglalkozz vele.
2020. nov. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%

Mint amit en: valtoztass 18 utan nevet hivatalosan a 18.szulinapodon. anyai vezeteknevre. Majd oldd meg h szemelyesen elmondhasd neki es bemutasd az uj irataid amin anyukad vezetekneve van nem az ove. Eees utana soha se keresd.


Nalam bevalt:))

2020. nov. 3. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
#5 vagyok. Nalam 4 honap alatt zajlott le a nevvaltas. Engedelyt kerni anyakonyvvezetonel lehet. Ha megjon az engedely lehet menni uj iratokat csinaltatni. En IGY oldottam meg :)))
2020. nov. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Gyerektartást nem fizet, illetve anyukám sem tud rá hatni.
2020. nov. 3. 11:37
 8/9 A kérdező kommentje:
A név megváltoztatás tetszik, mindenképp jó ötlet
2020. nov. 3. 11:38
 9/9 anonim ***** válasza:
81%

Két ismerősömmel volt ez.

Az egyik az nem ismerős, hanem rokon. Az apja egyszerűen csak közölte vele, hogy ő most elköltözik, és ne is keresse soha többé, mert nem érdekli.

Ekkor volt rokonom kb. 12 éves. Most nagyon szép családja van rokonomnak, több gyerek, kedves feleség, de borzalmasan megszenvedte ezt az egészet. Szerintem felfoghatatlan. Az apja szerelmes lett egy 20 évvel fiatalabb csajba. Sovány vígasz, hogy a csaj elhagyta és egyedül tengődik a vén--f...sz évtizedek óta.

A másik, az az egyik barátom. Neki alkesz volt az apja és az italt választotta.

Ő később letette az italt és kereste a gyerekeit, ők nyitottak felé...én lehet nem tettem volna ezt.

Lehet veled is ez fog történni, majd eldöntöd, hogyan reagálsz erre.

Ez a barátom nevet változtatott, ahogy írják. Neki ez lelkiekben sokat segített.


Sajnálom.

2020. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!