Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Sürgősen segítségre van...

Sürgősen segítségre van szükségem! Már majdnem kész volt a szakdolgozatom, ma folytatni szerettem volna, megnyitottam a fájlt és üres volt az egész. Rettenetesen ideges vagyok, mit lehet ilyenkor tenni egyáltalán?

Figyelt kérdés

2019. okt. 21. 10:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi infóból nehéz segíteni.

Milyen rendszeren szerkesztetted, milyen fájlban volt, illetve hol tároltad?

2019. okt. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
85%
Előkeresed a biztonsági mentésedet és abból helyreállítod.
2019. okt. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy van ilyen, hogy jobb gombbal kattintasz a fájl ikonjára, és akkor előző verziók.

Vagy akár rendszervisszaállítással is én úgy emlékszem, hogy nekem visszaváltozott az a fájl is egy előző verzióra; de egyébként szerintem más névvel mentsd el, ha lehet ilyet, a jobb klikk-és a legördülőmenüből amit felhoz, hogy előző verziók. Ja és küldd el magadnak azért a biztonság kedvéért e-mailben a fájlt.

(Nem vagyok nagy számítógépes-guru, de ezek szerintem hatékonyak lehetnek. Ja meg még egy vírusirtás lehet, hogy ráférne pl Nod32 online scanner; és még azért nézd meg, hogy nincs-e ott hasonló nevű fájl, mert néha nálam van ilyen, hogy amikor elmentem, akkor nem egyből elmenti, hanem nekem is vna, hogy először egy üres fájlt csinál belőle, és utána mégegyszer magától behozza a mentés másként ablakot; és hogy akkor mentsd el újra. Meg még ha volt ilyen másik verziód, akkor van ilyen fájlvisszaállító program, talán recuvának hívják; de olyankor , amikor fehéret ment el, és utána megnyitja újra, hogy mentés másként, akkor mindig mentsd el újra!! Viszont tényleg nézd meg, hogy van-e ott esetleg hasonló nevű fájl ugyanabban a mappában, ahova a doksidat raktad.)

2019. okt. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
*Recuvával meg ha kiraktad az előző verziót a lomtárba, és ürítetted, vagy ürített a gép automatikusan, akkor onnan még talán vissza lehet menteni.
2019. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Nem volt másik ilyen fájl, és nem is lehet visszaállítani semmit :(
2019. okt. 21. 11:21
 6/25 anonim ***** válasza:
12%
1 évvel több időd lesz a következő verziót megírnod.
2019. okt. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Remélem az ilyeneknek mint neked, lehetőséged sem adódik szakdolgozatot írni. Jót tesz a világnak, ha kevesebb ilyen nyomorult embernek van diplomája.
2019. okt. 21. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:

Találtam egy érdekeset, asszem, ezt írták az előbb; hogy vezérlőpultos cucc


Vezérlpőpult> rendszer és biztonság> biztonsági mentés és visszaállítás:


Fájlok biztonsági mentése és visszaállítása (asszem, ha nincs leválasztva, akkor akkor lehet)


Ott van, hogy hely: D dokumentumok

előző biztonsági mentés időpontja: ketttőskpont

kövi biztosnági mentés időontja: kettősoks


"A biztonsági fájlokat tárolo óhelyeken nincsene k biztonsági másolatok" nekem ilyet ír ki alul; neked lehet, hogy valami örömtelit esetleg; de ha nem találtál , akkor az szomoróú, akkor asszem, tényleg rendszervisszaálítás lesz belőle, a tegnapira amikor még tutira megvolt, arra az időpontra kellene valahofyan,

2019. okt. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
*mármint Dokumentunmok (D)
2019. okt. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 belapus ***** válasza:

Talán...


[link]

2019. okt. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!