Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnál, ha a 18 éves...

Mit reagálnál, ha a 18 éves lányotoknak ez lenne a kedvenc száma?

2020. nov. 14. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Semmit. Ha a lanyokat szereti, akkor mondja el normalisan, ne mutogasson nekem ilyen szar szamokat :D Hallgassa csak, de ne hangosan.
2020. nov. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Miért kéne rá bármit is reagálnom?

Nem érdekel hogy ki mit hallgat, mindenki hallgasson azt ami neki tetszik.

Ha pedig arra célzol hogy biztosan leszbikus ha ezt hallgatja... Hát nem biztos. Ha meg az, akkor mi van? Összedől a világ?

Ugyanúgy a gyerekem, akárkihez is vonzódik. A lényeg hogy legyen boldog.

2020. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
Marhára unalmasak már ezek a különböző módon megfogalmazott de ugyanúgy a leszbikus leány - szülő kapcsolatát firtató kérdések.
2020. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Örülnék hogy nem Kpop-ot hallgat. :D
2020. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Savlekotő ***** válasza:
82%
Elég gáz ha 18 évesen egy zenébe is beleszólnak hogy mi tetszhet.. Ott van más baj is és jobb hazudni még a légvételről is ezt vénemberként mondom..
2020. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, feltalálták a leszbi punkot? :)
2020. nov. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az ének elég szar, a zene jó, a többi meg az ő dolga.
2020. nov. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Semmit, tipikus tini lázadás. "Minden fiú ugyanolyan"... Majd kinövi.
2020. nov. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem lepődnék meg, majd kinövi, minden korban van egy ilyen, most de megbotránkoztatjuk a felnőtteket szám, de mindenki volt fiatal, akkor is volt ilyen, csak most a TikTok-on van minden 2. Videókban akkoriban meg a VIVA-n, Music1-én és tarsain volt. Most ezt majmolják, régebben meg pl. Minden lány nyakkendőt hordott mint Avril Lavigne, aztán meg mindenki EMO volt, most meg nevetünk rajta.

Ha mondani akarna vele valamit, arra is ugyanazt tudom mondani, majd kinövi, ha komolyan gondolná nem zeneszámmal közölné hanem felnőtt módjára. Ez csak tini lázadás. Meg alakulóban van az ízlése.

2020. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A zene elmegy, de az énekes elég tehetségtelen szerintem, ezt kompenzálja a kirakatba tolt seggel-mellel. De ha neki jó, hát hallgassa.
2020. nov. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!