Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit tennél, ha a...

Szülőként mit tennél, ha a gyereked poliamórista kapcsolatba(?) keveredne?

Figyelt kérdés

2020. nov. 22. 19:40
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%

Hogy jön a poliamoriához a "perverzió", "aberráció" és "pszichopata" jelző?

Mennyi idős gyerekről beszélünk?

2020. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%
Ez az ő magánügye. Persze attól is függ, hogy hány éves, szülőkkel lakik-e még, satöbbi.
2020. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
95%
A kifejezés magába foglalja azt, hogy az érintett személyek tudnak egymásról, és elfogadják a helyzetet. Ennél fogva nincs is más, akinek köze lenne a dologhoz, ha nekik ez így megfelel.
2020. nov. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
91%
Inkább legyen több személlyel egy normális szeretetteljes kapcsolatban mint egy olyanban egyvalakivel aki agyba főbe veri vagy csalja
2020. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
13%
miért ne? ha neki jó ... én a pasimról tudtam meg h olykor szopat srácokat is (mást nem csinál, szal buzulásba nem megy bele, csak így egyoldalúan), és velük azért olykor több is van érzelmileg, mégis jól elvagyunk.
2020. nov. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 qkker1 ***** válasza:
86%

"én a pasimról tudtam meg h olykor szopat srácokat is (mást nem csinál, szal buzulásba nem megy bele,"


Nem érzed az ellentmondást?

2020. nov. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
4%

6

miért? úgy értem, ő nem csinál semmit, ő nem érne fiúhoz, de azt bírja, ha keményebben megszopathat egy fiút. azt mondja, azért lánnyal mégse lehet úgy, ezért bejön neki, de fordítva nem működne.

ebben nincs bu-ulás sztem. amíg ő nem csinál vmit egy fiúnak, addig oké.

2020. nov. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%
Ez is buzulás, drágám :D te vagy egy troll vagy, vagy iszonyat buta
2020. nov. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
91%
Erről jó öreg Torrente jutott az eszembe: "csak kiverjük egymásnak, de semmi buzulás!"
2020. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
A válaszokat elnézve a poliamória már nem is tűnik olyan rossznak, van lejjebb is...
2020. nov. 22. 21:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!