Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám egyfontaban olyan...

Anyám egyfontaban olyan kepeket rak ki rolam, amikbe en nem egyeztem bele. Megteheti ezt?

Figyelt kérdés
regebben durvabb volt a helyzet, szinte minden nap szembesultem a rolam feltoltott kepekkel a profiljan, illetve mikor baratokkal elmentunk fotozni, marhogynem hiszterikusan kovetelt az ott keszult kepekbol, hogy felrakhasson parat a facebookra. A beke” erdekeben mindig kuldtem neki, bar eleg kellemetlenul ereztem magam mindig is. Most rettentoen osszevesztunk, mert egy olyan keppel talaltam ma este szembe magam, amit majdhogynem gyulolok magamrol. Teljesen kiakadt, azt mondta, hogy ennyi orome nem lehet az eletben. Ez normalis? Jottem a szemelysegi jogokkal, de csak szemberohogott. Azt mondta, hogy amig o tart el, ne beszeljek jogokrol.

#anya #szemelysegi jog
2020. nov. 27. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%

Én is utálom hogy anyám kirakott régen, szerencsére csak párszor de szóltam is egyből hogy vegye le ( ő is röhögött de én veszekedtem a szüleimmel)

mert komolyan gondoltam.

Sőt ha rokoni képen vagyok rajta azért is szólok.

1 kép van rólam kint, mert beleegyeztem...

2020. nov. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Savlekotő ***** válasza:
49%
Tiltsd le a profilját..
2020. nov. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem, ezt NEM teheti meg, hiába hogy ő tart el. Miért nem magáról rakosgat ki képeket? Persze te róla nem rakhatsz ki képeket, mert akkor fel lenne háborodva.
2020. nov. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
de, ha letiltom, nem latom a kepeket amiket kitesz:/
2020. nov. 27. 23:20
 5/26 A kérdező kommentje:
igen, de hogyan mondjam el neki, hogy nem teheti meg? onzonek tart...
2020. nov. 27. 23:21
 6/26 Savlekotő ***** válasza:
60%
De onnantól ő se lát téged a képeidet,te meg nem küldesz neki képet,nem idegeled magad,probléma megoldva.
2020. nov. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
98%
Pedig ami a személyiségi jogokat illeti nagyon is igazad van. Ha meg kiskorú vagy, akkor meg főleg neki kellene erre odafigyelni. Az meg, hogy kimondottan olyan képet is tett ki rólad, ami neked nem tetszik és nem hajlandó megérteni, hogy ez téged bánt, az egyenesen visszataszító. Nem tudom ő mit szólna ha te tennél ki róla olyan képet amit rühell magáról..
2020. nov. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
az a problema, hogy fotoznak engem egy paran (vagyis modellt allok nehany embernel) es mivel meg kiskoru vagyok ezert anyanak elkuldik a kepeket. Szoval nincs megoldva a problemam:/
2020. nov. 27. 23:24
 9/26 anonim ***** válasza:
92%
Rakj ki róla egy pár képet, (de a legsz4rabbikakat) és figyeld hogy fel lesz háborodva.
2020. nov. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
nagyon jo anyukammal a kapcsolatom, de szerintem amiket ezekben a helyzetekben lemuvel nem csak jogilag, hanem pszichologiailag is aggalyos.
2020. nov. 27. 23:29
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!