Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ma láttam anyukámat sírni..ros...

Ma láttam anyukámat sírni..rosszul érzem magam Több lent (?)

Figyelt kérdés

Anyukámmal ma arról beszélgettünk este, hogy lassan 20 éves leszek (még jó pár év) és hogy, nagyon nem akarja hogy elköltözzek, meg ha lesz gyerekem akkor minden nap akarja látni, meg fél az öregedéstől..aztán láttam pár könnycseppet a szemében és én is elsírtam magam..ivott egy kis alkoholt, nem tudom mennyire játszik ez rá

Borzalmas volt így látnom:(


2020. dec. 7. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Erősen rájátszik.
2020. dec. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
18%
Akkorntényleg csak lassan leszel 😂
2020. dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%

Ha csak kicsit ivott nem játszik.

Kavarogtak benne az érzések és túlcsordult.

Én is átéltem,sok más anyával együtt.

Egyszer lehet te is megtapasztalod.

2020. dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen mindegy, felnőtt ember, meg kell emésztenie. Ne hagyd, hogy érzelmileg zsaroljon. Akkor találkozz vele, akkor találkozzon az unokáddal majd ha neked jó :) Egyébként ha neked is erre van igényed amire neki, nyugtasd meg, beszélgess vele, hogy sokszor látogatod majd. De szerintem elöre festi az ördögöt a falra, ha nem is tudatosan de próbál behálózni, hogy nehogy kevesebb figyelmet kapjon. Nem szép dolog, mert a szeretetet nem azért kell adni, mert ki könyörögjük, mártírkodjuk, hanem mert szeretnek minket a lényünkért...
2020. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%

a nők nagy része fél az öregedéstől, az egyedülléttől..


Szar ügy egyedül megöregedni...nagyon szar.

2020. dec. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Még csak 40 éves
2020. dec. 7. 23:01
 7/15 anonim ***** válasza:
86%
Ne érezd rosszul magad, az hogy felnősz egy természetes folyamat, mindenki felnő egyszer.
2020. dec. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon szeret téged, főleg ez lehez az oka, hogy elérzékenyült!
2020. dec. 8. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Egyedüli gyerek vagy?
2020. dec. 8. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#9 nem
2020. dec. 8. 08:08
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!