Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Lányok a nevelőapjukat van...

Lányok a nevelőapjukat van hogy igazi apának érzik?

Figyelt kérdés
Vagy általában az igazi apa eltávolodása miatt bizalmatlanná válnak az apa-lánya kapcsolatban?

2020. dec. 13. 20:07
 1/8 Tabbouleh ***** válasza:
100%

Én úgy tekintek rá, mintha a második apám lenne.

Nem váltam bizalmatlanná, a nevelőapámmal sokkal mélyebb beszélgetéseink vannak, sok jó tanácsot kapok stb

2020. dec. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

# 1


Ez lassan alakult ki vagy ő eleve próbált saját lányaként tekinteni rád?

2020. dec. 13. 20:16
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz igazi apa alatt? A saját apukám az apukám, őt jobban szeretem, de pótapámmal többet éltem együtt. :)
2020. dec. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3


Igazi apa alatt azt értem akihez mély szeretet fűz.

2020. dec. 13. 20:27
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. Akkor nem, nem érzem annak, mert szerencsére jó a kapcsolatom az édesapámmal. Is. :)
2020. dec. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

# 5


Ez annyira jó. :-) Sajnos vannak lányok akiknek az apjuk valami fura idegen figura aki ott él ugyanabban a házban mint ők és ennyi.

2020. dec. 13. 20:32
 7/8 Tabbouleh ***** válasza:

1 vagyok

Nem erőltettük a dolgot, nem próbált meg lányaként kezelni, hanem kialakult a kezdetektől egy kapcsolat. Kb 8 éve ismerem (nem él velünk).

2020. dec. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én a nevelőapámat tekintem igazi apámnak. Egyébként jogilag is az, mert örökbefogadott.

Amiatt is lett vele szoros a kapcsolatom, mert a vér szerinti apám 2 éves koromban elhagyott minket, nincs is róla emlékem, a nevelő apám meg 3 éves koromban jött a képbe. Ráadásul szuper szülő, sokkal jobb, mint édesanyám volt. Mindig ott volt, ha szükségem volt rá, sokat játszott velem, és sok szeretetet kaptam tőle.

2020. dec. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!