Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ki birja feldolgozni azt hogy...

Kecskeméti Viktória kérdése:

Ki birja feldolgozni azt hogy az igazi apját soha nem látta s nem is ismeri de egy hónapja meghalt?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem talán (bármennyire csúnyán hangzik) könnyebb ezt így feldolgozni, mintha ismerted volna, esetleg a kapcsolat is jó lett volna. Így is nyilván szörnyű dolog ez, már maga a gondolat, mert mégis az édesapád, de ott a másik oldala, hogy tud hiányozni valami/valaki amit/akit nem is ismertél, nem tudod milyen ha jelen van, ezáltal túl nagy hiányt se tudsz szerintem szenvedni.
2020. ápr. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%

Azt, hogy az igazi apám soha nem láttam s nem is ismertem, még úgy-ahogy fel tudtam dolgozni.

Azt, hogy egy hónapja meghaltam, már sokkal nehezebb.

2020. ápr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
bárki, hiszen gyakorlatilag egy ismeretlen ember "csak", ha nem halt volna meg ugyanúgy az lenne.
2020. ápr. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Neki kellett volna keresni téged! Nem keresett. Nem volt semmilyen kapcsolatod vele. Nem volt rád kíváncsi, erre gondolj.
2020. ápr. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem ismerem, de tudom ki az. Van egy fényképem rólunk két éves koromban, húsz éve. Azóta nem találkoztunk, nem is emlékszem rá. Néha eszembe jut ilyen, hogy mi lesz ha meghal és sose ismerhettem meg, de ő nem akart velem találkozni, születésem előtt elhagyott, ezért inkább fáj erre gondolnom. Gyászold meg, beszélgess erről közeli barátoddal, de ahogy nem volt része az életednek úgy ez is ürességet hagyhat maga után. Ez az én véleményem, de persze lehet nem a legjobb. Sajnálom.
2020. ápr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek
2020. ápr. 28. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!