Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ha a fiatok...

Mit szólnátok ha a fiatok összejönne egy nála 18 évvel idősebb nővel?

Figyelt kérdés
Nem éppen kamasz a fiam de gondoltam ide írom ki a kérdést mert itt több a szülő. 23 éves fiam szerelmes egy 41 éves nőbe. Tényleg nagyon csinos és okosa nő, szeretik egymást oda-vissza, de mégiscsak 18 év van köztük. Hogyan kéne reagálnom erre? Fogadjam el ezt a fiam boldogsága érdekében? Ti mit tennétek a helyemben?
2020. dec. 24. 13:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%
Nehéz kérdés. Nem örülnék neki. De nem is tiltanám vagy szidnám a nőt. Vagy együtt maradnak, vagy nem. De ugyanez igaz lenne akkor is, ha egy huszonéves csajjal lenne együtt.
2020. dec. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
90%
Majd ha az idősebb nő elkezd öregedni, akkor rájön a fiad, hogy inkább a saját korosztályában kéne randiznia.
2020. dec. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Ismerősi körben történt egy ilyen, hasonló volt az emberek életkora, csak a 40es nőnek volt egy 13 éves gyereke is. Tehát 'mostohaapu' 5-8 évvel volt idősebb a gyereknél... Össze is házasodtak és született is gyerek a kapcsolatba. Azóta nem tudom mi van velük, mert kikövettem a facebookját a srácnak, annyira kiábrándító volt látni az esküvős képeket, ahol a nő full ráncos 'milf' volt, a srác meg alig 21 éves...Én a srác anyja helyében biztosan próbáltam volna vele beszélni, mert ez a kapcsolat nem normális.
2020. dec. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Bátyámmal ugyanez van.Anya is ki volt ettől nagyon,de testvéremnek nem mondta,mert ,ha nekik ez így jó,akkor ő nem akar ez miatt konfliktust a családban.

Én is azt mondtam, ha hamar vége lesz, akkor azért nem érdemes feszültséget csinálni, ha pedig jól meglesznek, akkor azért nem.

Egy baj van, bátyám szeretne gyereket,de a nő már annyi idősen nem fog szülni . Ez miatt mentek szét már többször.

A nőt nem értem igazából mert ez nem egy olyan dolog, amin lehet változtatni.Ettől függetlenül úgy gondolom, kettőjüknek együtt sincs annyi esze, hogy normális döntést hozzanak.

Ráadásul néhány éve még nem volt annyira feltűnő köztük a különbség, de mostanra kb úgy néznek ki mint anya és a fia.


Az az igazság nem lehet ebbe beleszólni,de a bátyám miatt aggódok, hogy később nagyon fogja bánni.

2020. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!