Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/174 anonim ***** válasza:
84%

Na, akkor foglaljuk össze:


- Apád kirakott szenteste, anyád meg nem védett meg (az én szüleimnek jónak mondható a házassága, de ha apám ki akarna tenni, anyukám elküldené a búcs pcsába)

- Állítólag nagyon összevesztetek, és ahelyett hogy a fejedhez vágta, hogy most azonnal takarodj a házból, azt mondta hogy őőőő majd este valamikor lépj le. Hihető nagyon.

- Ha sírva állítanál be a nagyszüleidhez, azzal hogy apád kirakott otthonról, nem alhatnál ott még egy estét sem.

- A testvéreddel nem beszélsz.

- Vannak barátnőid, de nem mehetsz át még éjszakára sem aludni, mert megzavarnád az ünneplésüket WTF. Menj már a pcsába.. komolyan még egy távoli ismerős is befogadna, nem hogy a barátaid...

- A pasid meg. Elvileg elutazott, és tegnap még egyikőtök sem tudta, hogy estére haza tud-e menni. Ezen mit nem lehet tudni??? A) Vagy elindul azonnal kocsival, B) megnézi elvira vagy menetrendek.hu-n hogy vannak-e buszok, csatlakozások, ami 5 perc. Mi az hogy nem tudja?:DDDD Aztán végül, hogy jobban sajnáljunk azt mondtad, hogy ő is csak reggelre tud hazamenni, de láss csodát végül mégis megérkezett. (betöltött az elvira.hu?)


El sem hiszem, hogy ezt a sztorit ennyien enyelték.

2020. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/174 anonim ***** válasza:
58%
Örülj hogy most dobtak ki és nem 30 évvel ezelõtt amikor még rendes telek voltak.
2020. dec. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/174 anonim ***** válasza:
67%

91-es vagyok,


Jajj azt elfelejtettem, ohgy smileykkal írogatsz. Nevetséges:D Engem ha elzavarnának otthonról kb a zokogást nem tudnám abbahagyni.

2020. dec. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/174 anonim ***** válasza:
91%

Na ez a baj a mai fiatalokkal. A tehetetlenség... várják a sültgalambot...

Én igaz 20voltam, nekem nevelőapám volt hasonló kaliber, anyám meg ugyn ez. Végignézte állandóan, ha nevelőapám a sárgaföldig tiport.


December 20.át írtunk. Nevelőapámmal nagyon durván összevesztünk, mert nem bírta elfogadni, hogy 20évesen lett egy barátom (már 2hónapja megvolt, csak akkor tudta meg). Szerinte amég iskolába jár az ember, addig a másik nemre rá se nézhet, kapcsolatot meg főleg nem létesíthet, mert az iskola az első.

Szóval azon a bizonyos december 20.án a fejemhez vágta, hogy most takarodjak a házából (amihez egyébként köze nem volt, mert ö csak úgy kötözött hozzánk). Akkor vágta ezt hozzám először és utoljára. Én azzal a lendülettel összepakoltam a nagyja ruhámat, és leléptem. 2 szatyor ruhával és 2000ft-al távoztam.

(Suliba jártam, nem dolgoztam, pénzem nemigen volt).

5helyre lett volna hova költöznöm... a BARÁTAIMHOZ...karácsony elött 4 nappal. És nem 1 éjszakáról volt csak szó...

Páromhoz költöztem, 2hónap ismerettség után.


Most 28 vagyok. Azóta lett egy saját házunk, mindkettőnknek saját autója, és van egy csodálatos 1éves fiunk...

Azóta férjem szintén a semmiről indult. Ezt együtt építettük fel.


Anyámékat azóta nem láttam...


Ezzel csak azt akarom mondani, hogy én, ahelyett, hogy ide irogattam volna, hogy sajnáltattam volna magam, én cselekedtem... nem hívtam rendőrt, nem jelentettem fel... ha ezeket a kérdező is megteszi, szerintetek utána milyen lesz a viszony otthon?! Megsúgom, elviselhetetlen...

2020. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/174 anonim ***** válasza:
75%

kérdező eltűnt..

amúgy tuti kamu

kidobott gyerek a szülőktől nem hangulatjelekkel írogatna :D..hanem kétségbe lenne esve mint állat főleg szenteste...már ne haragudj de a barátaid nem barátok...fontosabb nekik a szent este és az ünnepek mint egy barát akit kidobtak és fagyoskodjon? nee...tuti a kérddező most is otthon ül a laptop előtt majd nevetve :D röhög a bekajált segítőkész embereken...meg a címben is kiadtad magad mivel állítos hogy anyád nem dobottt kik de Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek? szüelim..anyád nem küldött el tudtommal mivel fáj érted a szíve...na húzz innen kamus..igen vannak ilyen esetek de akinél ilyen van az nem rögötn a gyakorikkérdésekre jön fel segítését kérni ép ésszel mivel csak sejtheti hogy itt nem fog normális válaszokata kapni és inkább mástól kérne segítséget...jesszus karácsonyi troll kérdés a lómániással eggyütt..lehet most ez a lómániás is csak megunta a lovakat azt kitalált valami mást

2020. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/174 A kérdező kommentje:
Jézusom... igen, nevetős fejeket írtam mert az ehhez hasonló válaszokon már csak nevetni tudtam... ha annyira kamu miért írkáltok ide? Nyilván kamu volt hát persze... Szüleimet írtam mert habár anyám nem akart kidobni attól még nem sok mindent tehetett ellene... és nyilván nekem se a gyakori volt az első lépésem de miután kibőgtem magam és körbekérdezgettem az embereket körülöttem nem sok választásom maradt, gondoltam hátha valaki ad egy jó tanácsot... és akik normális választ írtak annak köszönöm is:)
2020. dec. 25. 13:17
 97/174 A kérdező kommentje:
Egyébként meg a barátom a családjához volt kötve mivel ő vezetett, ráadásul ő is azt hitte hogy apám csak viccel és nem teszi meg... aztán amikor megtette indult azonnal ezért tudtam végül náluk lenni. De persze kamu...
2020. dec. 25. 13:19
 98/174 A kérdező kommentje:
És szerintem ezt is leírtam már de miután összevesztünk ki is tett... anyukám hívott fel hogy jöjjek vissza majd miután visszajöttem közölte velem apám hogy estig van időm kitalálni hova megyek... és az okot is leírtam már hogy miért veszekedtünk, szóval nem értem már de mindegy is, aki azt hiszi kamu annak úgysem fog változni a véleménye csak akkor minek írkál ide...
2020. dec. 25. 13:22
 99/174 anonim ***** válasza:
15%
meg ha valakit kidobtak volna az nem használná el a maradák mobilnetét gyakorikérdésekre...
2020. dec. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/174 A kérdező kommentje:
korlátlan mobilnetről hallottál már? Vicc ez már komolyan...
2020. dec. 25. 13:26
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!