Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Karácsony van, és a szüleim...

Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról, mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok de még gimis, félretett pénzem nincsen

A barátaimhoz, rokonokhoz, sehova nem tudnék menni, de itthonról is leghamarabb ma este el kell mennem, közölték, hogy nem maradhatok egy balhé miatt

Anyukámnak fáj érte a szíve, de apám hajthatatlan

Mihez tudnék kezdeni hovamenjek? :(



2020. dec. 24. 15:22
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/174 anonim ***** válasza:
65%
Miért vannak lepontozva azok a válaszok, amikben megkérdezik, hogy miért nem akar a család többi tagja kommunikálni a kérdezővel, és miért bánik vele így az apja? Nyilván az apa nem normális, hogy ezt tervezi, de valami oka biztos van ennek a hatalmas ellenszenvnek. :/
2020. dec. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/174 anonim ***** válasza:
60%

Én azért megkérdezném a másikfelet is....


Nekem a drága idióta hugom játszotta ezt el. Csak ő szilveszterkor...

18évesen anyáék annyit mondtak neki, addig nem kell semerre mennie, amíg a szobájában rend nincs. Jöttek a rokonok, ott aludtak volna. Hugom természetesen nem pakolt el, mert egy trehány szar, anyáék annyit mondtak neki, ha így áll hozzá, nem kötelező hazajönni...

Erre az volt a reakció, hogy a hugom telekürtölte az internetet azzal, hogy anyámék fogták és kidobták télen, szilveszter estéjén szegényt...


Képzeld kedves kérdező, mi pl pont szenteste fogadtuk be párom unokatesóját 1 éve, mert mi BARÁTOK vagyunk. A barát nem csak hétköznap barát...


Amúgy mennyire hihető már, állítólag kapott x idő haladékot, hogy elhúzzon, ha tényleg így is van, amit kötve hiszek, ő pedig ahelyett hogy javítana a helyzeten, hogy sűrű bocsánatokat kérne, vagy felvenné a kapcsolatot bárkivel is aki tudna érdemben segíteni, idejön és itt irogat vad idegeneknek. Akiknek a fele olyan idióta tanácsokkal látja el, hogy röhögnöm kell....

2020. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/174 anonim ***** válasza:
70%
Igaza van a 62-esnek,ez kamu.Saját magadnak ellentmondasz,sajnáltatni akarod magad,másokat meg hülyére veszel,hogy foglalkozzanak veled.Karácsony van, és a szüleim kidobtak otthonról.Ha tényleg igazi történet lenne:1.Nem kellett volna leírnod hogy karácsony van,azt mindenki tudja,2.nem a szüleid dobtak ki otthonról,hanem csak az apád és 3.ki se dobott,mert még otthon vagy,úgy kellett volna írnod hogy ki akar dobni.Bukta.
2020. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/174 A kérdező kommentje:
a 62-esnek igaza van, nem kertem suru bocsanatot, egyetlen egyszer tettem meg mert nem ereztem ugy hogy en basztam el. de ahogy feljebb is irtam, tolem aztan hihetitek kamunak, de en attol meg azon rettegek mikor kuldel itthonrol veglegesen es azt hogyan oldom meg. talan nem fogalmaztam meg mindent tokeletesen de ez legyen a legnagyobb problema, aki pedig nem hisz nekem annak annyit kivanok, hogy elje at egyszer ezt o is. aztan a tobbi negativ komment meg felesleges, attol meg nem fog megoldodni mert szerintetek kamu.. barcsak az lenne.
2020. dec. 24. 19:30
 65/174 A kérdező kommentje:
egyebkent en nem pontoztam le egy valaszt sem, szoval az nem en voltam.
2020. dec. 24. 19:31
 66/174 Krisztián the Great ***** válasza:
71%

Nem tudom, hogy alkalmas-e még, de azért leírom.

Marhára nem tudom, hogy kamu-e ez a kérdés, de ha igen, akkor max két hülye vagyunk, az egyik kamu kérdéseket irkál gyakorira, a másik pedig ezekre válaszol :D Nem azt mondom, elhiszem, hogy apád egy seggarc, mert az enyém is hasonló. 12 voltam, mikor először megfenyegetett, hogy kirak, meg azt mondta, jobb lenne a világ nélkülem. Azonban a körülményeid kissé... furcsák. Úgy tűnik, mintha szándékosan sajnáltatni akarnád magad. Azokra a kommentekre sem válaszoltál, amik azt vitatták, vajon miért szar a kapcsolatod a rokonaiddal, így fenn áll az "a" lehetőség, miszerint a családodnak jó oka van arra, hogy fújjon rád, csak te ezt cseszel leírni, mert akkor minimális felelősséget kellene vállalnod a tetteidért, "b" valójában nincs ennyire szar helyzeted, csak kitaláltad.

Ahogy a legtöbben már mondták, vagy hívd a rendőrséget, vagy ha kevesebbet akarsz drámázni, akkor egyszerűen ne menj el. Miután apád esetlegesen kihajított, utána menj a rendőrségre. Probléma lehet, ha apádat nem viszik el, és mondjuk még egy ideig el kell viseljétek egymást. Ha eddig pipa volt rád, nem hiszem, hogy javít majd a kedélyállapotán a tény, hogy ráhívtad a zsarukat. Szóval, miután beszéltél a rendőrökkel, ott maradhattál, faterod viszont nem lett büntetve, én a helyedben minél kevesebbet tartózkodnék otthon. Ja, meg szemmel tartanám a mutert is, mert az ilyen fószerek nem szokták túlzottan értékelni, ha a párjuk nem áll ki mellettük.

Ha esetleg mégis eljutnál odáig, hogy ki leszel hajítva, beszél a barátaiddal. Ha nem hajlandók befogadni egy tanuló lányt tél este, ráadásul karácsonykor, akkor megfontolnám, hogy valóban barátoknak minősülnek-e. Három hétig kibírod kaja nélkül, gondolom a vizet azért nem féltik tőled, egyébként meg elbújsz valahova, és úgy teszel, mintha nem is léteznél. Probléma megoldva, neked van hol aludnod, őket meg nem zavarod. Ha egy állítólagos barátod ezt nem képes megtenni érted, az nem a barátod.

Ha esetleg egyik "barátod" sem hajlandó befogadni, keress egy szélvédett, lehetőleg fedett teret, és várj, míg megérkezik a barátod. Ne feküdj a hideg földön, vagy meghalsz.

2020. dec. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/174 anonim ***** válasza:
14%
Persze.Mert attól fog megoldódani amit most csinálsz,tökéletes megoldás.Én pedig már átéltem ezt,elég sokszor.Rossz dolgokat tettem folyamatosan,kidobott anyám,mentem apámhoz,apám kidobott,mentem anyámhoz,bújkálnom kellett,mentem nagyanyámhoz,ha unatkoztam és csak leakartam lépni,eldönthettem hogy épp melyik haveromhoz akarok menni,mindegyiküknél hédereltem egy ideig,pedig a többség a szüleikkel lakott,(és ők csak haverok voltak,nem barátok),de volt már hajléktalanszálló,vasútállomás,buszmeálló,üres vonat,kihalt épület,utca,fa alatt,padon,kövön,templom előtt szőnyegen,híd alatti csőben,stb. és nem haltam bele,nem voltam elveszett,mert mindig sikerült föltalálni magam.
2020. dec. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/174 anonim ***** válasza:
97%

szia.azóta változott valami?

mennyi időd van otthon?pénzed van valamennyi?

2020. dec. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/174 anonim ***** válasza:
96%
Na mi van veled kérdező?
2020. dec. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/174 anonim ***** válasza:
39%
Lehet, hogy mégiscsak megoldódtak a dolgok maguktól?
2020. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!