Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne vegyék el...

Mit tegyek, hogy ne vegyék el a telefonom éjszakára?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, nem panaszkodom, hiszen nappal nálam lehet, de nem lehetek én az egyetlen, akit frusztrált, hogy éjszaka nincs ott a töltőn mellettem. Nem nyomkodom lefekvés után, sohasem nyomkodtam, de pár hete kitalálta, hogy azért vagyok fáradt mindig, mert hajnalig nyomom xd. Ha megmutatom neki, hogy ki is kapcsolom éjjelre, akkor is elveszik vajon?

2020. dec. 24. 22:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Pedig még a hashtagek is ugyanazok. :D
2020. dec. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
87%
Kamuzol, nyomkodod éjszaka, különben nem lenne gond a telefon elvétele. Ha mégsem nyomkodod, csak szereted, ha a közeledben van a telefonod, ah ugyanolyan rossz, mert ezek szerint kötődsz hozzá és feszültséget okoz benned, ha elveszik. Jobb lenne leszokni a telefonozásról.
2020. dec. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elveszik akkor valamivel már nyilván eljátszottad a bizalmukat. Ha meg nem használod akkor minek az oda?
2020. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Ibw4x ***** válasza:
100%
Igazuk van. És igen, ha nem használod éjszaka, akkor nem tökmindegy, hol van?
2020. dec. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Tedd azt, hogy éjjel alszol és nem fb-ozol, twitterezel.

Szüleidnek igazuk van. Míg nem vagy elég érett, hogy belásd,

mi az észszerű, mi nem, addig ők döntenek helyetted.

2020. dec. 25. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
75%
Ha hiányzik, hogy nincs melletted éjszaka a telefonod, akkor durván függő vagy. Úgy beszélsz, a telefonról, mintha élőlény lenne.
2020. dec. 25. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
Én is hülyét kapnék ha nem lenne ott a telefonom éjszaka mert azon van az ébresztő.
2020. dec. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17! Ez nyilván megérthető, de a kérdező nem említette, hogy ilyen célra kellene.
2020. dec. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként én értem a kérdező gondját, hogy miért zavarja. Pl engem is zavarna, ha anyum elvenné estére a telefont, mert tudom, hogy ő vagy elnyomna rajta valamit, vagy kutatna. És ha kutatni akarna, akkor követelné, hogy vegyem le a kódot (vagy mondjam meg neki), mert az hogy van, hogy titkolok valamit, és aztán valamelyik este úgyis át tudná nézni az üzeneteim.

Egyébként én azt gondolom, hogy, bizonyos kor után a gyereknek hagyni kell, hogy önálló legyen az ilyen dolgokban, mint az elalvás mert csak így fog tanulni a saját kárán. Mert most elveszik a telefont elvonási tünetek lesznek, mint látható. De ha nála hagyják egy idő után meg fogja szokni, hogy neki mikor jó letenni. Nálam az jött be, hogy rám lett hagyva(ekkor voltam olyan 13-14). Pár nap után az lett, hogy nem lógtam egész nap rajta, mert tudtam, hogy akkor csukom fel, amikor akarom. Így nem nyomkodtam egész nap, este nem használtam.sokaih, mint akkor, amikor tudtam, hogy bármikor elvehetik estére.

2020. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
50%
Szerintem hagyd! Éjszakára nem szükséges mobiltelefonozni! Reggel nehezen kelsz fel, de még a szemed is tönkre megy! De, hajrá!
2020. dec. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!