Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, hogy ne vegyék el...

Mit tegyek, hogy ne vegyék el a telefonom éjszakára?

Figyelt kérdés
Jó, tudom, nem panaszkodom, hiszen nappal nálam lehet, de nem lehetek én az egyetlen, akit frusztrált, hogy éjszaka nincs ott a töltőn mellettem. Nem nyomkodom lefekvés után, sohasem nyomkodtam, de pár hete kitalálta, hogy azért vagyok fáradt mindig, mert hajnalig nyomom xd. Ha megmutatom neki, hogy ki is kapcsolom éjjelre, akkor is elveszik vajon?

2020. dec. 24. 22:09
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Ez függősèg
2021. jan. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én magamtól adtam oda estére tesómnak mert ha eszembe jut este valami akkor annak utána szoktam nézni,az elején első 1 héten volt hogy nyúltam volna érte de aztán a következő heten már nem,azóta újra az íróasztalomon van este és jót tett nekem hogy nem volt ott

Lehet hogy ez már függőség volt részemről bár inkább megszokásnak gondolom

Az viszont hogy neked ennyire hiányzik az szerintem nem normális ha megszokod hogy nincs ott lehet jót fog tenni

2021. jan. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!