Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Igazabol nem szeretném titkolni előle, viszont erdekes hozzaallasa van ehhez mert mindenkinek leszolja a szuleit akik hagyják hogy cigizzen a gyereke.. De tudhatna hogy ha nem engedik a szülők, akkor is fogunk csak titokban 🤷🏻‍♀️ viszont nem szeretném eltitkolni anya elől de tartok a reakciójától..

Ő mondjuk mar 14 évesen cigizett..

Pl a koffeinfuggosegemre egy szava nincs, o veszi nekem magától az energiaitalokat, pedighat az is egy igen egeszsegtelen dolog..



2021. jan. 8. 10:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Atyaég. Me assszhiszik hogy menő gecc'. Ja vájjámán ékezeteket nem is hasznának ezzek a vagányok
2021. jan. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ja, utolsó. Szívják a rákrudat, egy doboz 1000 Ft, meg isszák hozzá a Hellt, oszt panaszkodnak, hogy fáradtak. Nem tudom, az egészségtelenség miért menő, de aztán meg 10 év múlva nem cigire kér pénzt az anyjától, hanem orvosra, mert rohad a foga, vagy tüdőrákja van.
2021. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
#22, 1600 Ft már egy doboz...
2021. jan. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez ilyen sajnos.. a baj csak az, hogy nem hiszik el, hogy bár ez csak az én véleményem de tényleg fejben dől el a leszokás.. csak nem fog menni skk év után.. bár ha a nem dohányzás lesz divat egyiksem fog haha
2021. jan. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
#23 Jaa. Akkor én le voltam maradva.
2021. jan. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Ha kipróbáltad a rászokást, itt az ideje, hogy elkezdd kipróbálni a leszokást is. Rájössz, hogy sokkal nehezebb (én megcsináltam!!!) 10 évvel ezelőtt, nem volt sétagalopp. Amikor én is rászoktam, azt hittem, ugyanolyan könnyű letenni is.

Nem csak az ára miatt, az egészséged miatt is fogj hozzá.

Másrészt gondolj bele: "ez a hülyék adója!"

Ha 1x rászoksz, akármilyen szégyentelenül is emelik az árát, a fizetésed emelkedése messze alatta marad... az állam bácsinak adod a nehezen megkeresett pénzedet!!

2021. jan. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
43%

#26: a hülyék adója a lottó, meg a szerencsejáték. Bár valamelyest igaz a cigarettára is. Szerintem senki nem gondolta, hogy ez lesz belőle. Anno az első világháborúban kezdték erőltetni, mert a cigi olcsóbb volt, és könnyebben szállítható, mint az élelmiszer. A cigarettát, mint olcsó drogot adták inkább a katonáknak, ha már kaja nem mindig volt elegendő. Aztán a katonák később leszereltek, hazamentek, és mit láttak az emberek, mit csinálnak ezek a hősök? Cigiznek. Úgyhogy divat lett, és azóta is tart.

Nagyon furcsa dolog ez. Ha ma azt mondod valakinek, hogy védőoltás, fújjolnak, tiltakoznak azok is, akiknek nagyon elegük van már a mostani helyzetből. De ha megkínálod cigivel, örömmel elfogadja.

2021. jan. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

Régen valóban a lottó és egyéb szerencsejáték volt a hülyék adója, mert nagyon-nagyon ritkán köszönt rá Fortuna az egyszerű emberekre.

Éppen ezért ma már sokkal kevesebben lottóznak, mint ahányan cigiznek, úgyhogy a cigi átvette ezt a "megtisztelő titulust". Emelhetik az árát, ahogyan akarják, biztos bevétel-forrás az államnak, mert aki rabja, az akkor is megveszi, ha a családnak nincs meg mindene. Legalább olyan narkó, mint a pia.

2021. jan. 11. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Te tényleg azt hiszed, hogy nem tud róla?

Ha csak annyit mondasz, hogy "szia Anya" kb. egy méter távolságból már akkor is érezni a bagószagot.

2021. jan. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Próbáld meg angolul elmondani neki, és akkor el is mondtad, de hátha nem értené: mom, I smoke
2021. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!