Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el anyának, hogy...

Hogy mondjam el anyának, hogy cigizek?

Figyelt kérdés

Igazabol nem szeretném titkolni előle, viszont erdekes hozzaallasa van ehhez mert mindenkinek leszolja a szuleit akik hagyják hogy cigizzen a gyereke.. De tudhatna hogy ha nem engedik a szülők, akkor is fogunk csak titokban 🤷🏻‍♀️ viszont nem szeretném eltitkolni anya elől de tartok a reakciójától..

Ő mondjuk mar 14 évesen cigizett..

Pl a koffeinfuggosegemre egy szava nincs, o veszi nekem magától az energiaitalokat, pedighat az is egy igen egeszsegtelen dolog..



2021. jan. 8. 10:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
Állj oda én mond el. "Anya, mondani akarok valamit. Ne légy dühös, tudom, hogy egészségtelen és ellenzed, de cigizek.AAzért mondom el, mert nem akarok hazudni neked, se titkolózni előtte." ha nem is örül majd, dde szerintem az őszinteséget díjazni fogja és hogy nem akarsz hazudni.
2021. jan. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Angel3000 ***** válasza:
67%
Szia! Egy jó pillanatot el kell csipned, ès akkor meg mondani neki, de tedd mèg azt is hozzá, hogy probálsz kevesebbet szivni.
2021. jan. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem már rég tudja!


Nincs olyan bamba orrú nő, aki ne érezné méterekről, ha egy bagós közelébe kerül!

2021. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
66%
Mondd meg neki, hogy te ugyanúgy csak ki akarod próbálni, milyen is az, mint anno ő 14 évesen. Kész. Egy szava sem lehet utána.
2021. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő veszi neked magátől az energiaitalt, akkor a cigire sem fog beszólni. Ha meg igen, akkor nem értem a logikáját...
2021. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
A fentiek mindent elmondtak. Remélem, hamar sikerül leszoknod.
2021. jan. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim válasza:
100%
Hát tudom semmilyen válasz lesz de csak állj elé és mond el ,hogy anya én cigizem.Ha vársz és lebuksz rosszabb lesz mert titkolózol.
2021. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Tudja, hidd el!
2021. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2021. jan. 8. 11:12
 10/31 anonim ***** válasza:
67%
Miért is *kell* cigizni?
2021. jan. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!