Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan zavar, ha nevelőapám...

Jogosan zavar, ha nevelőapám előttem fogdossa anyukámat?

Figyelt kérdés
Kiskoromban is rengetegszer előttem csinálta, már 16 vagyok, de hihetetlenül zavar még mindig. Nem ölelésról vagy csókolózásról van szó, hanem ténylegesen fogdossa, olyan helyeken.. Szerintem ezt egyáltalán nem kéne egy gyerek előtt csinálni (tudom, annyira már nem vagyok "gyerek", de azért anyának mégiscsak a gyereke vagyok) és nagyon idegesít. Nektek erről mi a véleményetek, szerintetek ez elfogadható?
2021. jan. 8. 17:01
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ha erre magától nem gondol felnőtt ember létére, akkor ha mondja neki se fogja érdekelni.
2021. jan. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
91%
Jogos, engem is zavarna.
2021. jan. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
52%

Legalább szeretik egymást, örülj neki.

Amúgy de, illetlen dolog, engem is zavarna nagyon, sőt! Szólj nekik hogy ugyan örülsz annak hogy jó a szexuális életük, de ne előtted már pls.

2021. jan. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
38%
17. Görög, római orgia? Megvan? Ez modern prűdség, katolikus. A muszlim is az ószövetségi írásból készült 500 évvel később. Indiában kama szutra.. csak ti eszitek késsel villával a hamburgert :-)
2021. jan. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
55%
A 23 korrekt! Mondjuk én azt mondanám erre, hogy ne legyél szemtelen, te is így készültél..
2021. jan. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Drisha92 válasza:
89%

24, azért az emberiség többezeréves történelmében, többezer kifejlődött kisebb-nagyobb kultúrában kb minden IS előfordult.

Mi a XXI. század európai kultúrájában élünk, ehhez kéne alkalmazkodni. Nem prüdéria tekintettel lenni másokra. Ha van egy csajom és meghív a családja ebédre, akkor se úgy viselkedek, hogy az ebéd végeztével durrantok egy zamatosat, lesöpröm a tányérokat és a család előtt megadom a lánynak, ami jár. Nem azért, mert prűd vagyok, hanem mert tekintettel vagyok másokra is.

És nem érdekel, hogy reszeltek a görögök, rómaiak, egyiptomiak, indiánok, busmanok vagy a svájciak 10000, 2000, 600 vagy 25 éve. Most élünk és itt, ehhez alkalmazkodunk.

2021. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Miújság veled?
2021. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!