Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/160 anonim ***** válasza:
93%
Így van, anyakönyvvezetőnél kötöttünk házasságot, el is lehet válni, nem tiltja semmi és olyan is van, hogy elköltözik valaki. Ilyen álszent dumának semmi értelme, néhány mélyen vallásos emberen kívül senki nem úgy él. Úgy értem, hogy a mélyen vallásosak közül is csak néhány.
2021. júl. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/160 anonim ***** válasza:
67%
Ti most úgy csináltok, mintha nem lenne normális egy válás..vagy bűn lenne :D miért maradjon együtt ket ember ha nem boldogok? függetlenul attól, hogy mit ígértek :D az emberek változnak, valószínűleg már nem tettek egymást boldoggá. Lehet , hogy próbálkoztak megjavítani ezt nem tudjuk. Semmi közünk hozzá.
2021. júl. 21. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/160 anonim ***** válasza:
39%

150

A polgári házasság kötésre gondoltam nem a templomira.

Ott is vannak tanúk, és ott is meg kell esküdni, hogy nem hagyjátok el egymást. Ezért is hívják esküvőnek

2021. júl. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/160 anonim ***** válasza:
36%
153-as! Szerinted téged még életedben szentté avatnak, vagy csak a halálod után?
2021. júl. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/160 anonim ***** válasza:
30%

Megnézem hogy kihez megyek hozzá.

Nem két hét ismeretség után kell megnősülni/férjhez menni. Utána meg sírni hogy iszik a férj, vagy számító gépezik dugás helyett, vagy hogy félre dug a férj/feleség. Én úgy vagyok vele hogy akkor jobb a semmi , de azért nem kell akár kit elvenni vagy akár kihez hozzá menni mert per pillanat jó ötletnek tünik. Azért hogy később elváljak. Akkor inkább leszek egyedül. #153-as voltam

2021. júl. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/160 anonim ***** válasza:
61%
Nagyon beszédes, hogy mára eljutottunk odáig, hogy teljesen rendben van, ha egy nő egy házas férfival csináltatja fel magát (mindkét oldal sáros szerintem, nem csak a nő). Ez olyan igénytelenséget, felületességet mutat, amit - szerintem! - egy homo sapiens szégyell. Ha én az utca közepére xarnék, szégyellném magam, mert nem normális dolog. Mert volt normális családom, gyerekszobám, kaptam értékeket és nem kapkodva döntök az életemről, hanem ésszel. Na ez mára kb. ciki lett :D
2021. júl. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/160 anonim ***** válasza:
40%
Ember, nem hiszem el, hogy fél éve ezen rugózik az összes gyakoris. Van olyan, hogy rég nem élnek külön a házasfelek, csak papírmunka van még hátra. Miért ne lehetne bármelyiküknek új kapcsolata? Ennyi erővel azt is igénytelennek nevezheted, aki úgy költözik be egy ingatlanba, hogy papíron a fele még a banké :D
2021. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/160 anonim ***** válasza:
31%

157-es! Ezek a szentek ezt nem fogják fel.


156-os! Mennyivel jobb, ha házasságban csináltatod fel magad, vagy felcsinálod a feleséged? Ha szerinted egy gyerek születése felcsinálás eredménye, akkor remélem neked soha nem lesz!

És ha az utca szélére szarsz, azt nem szégyenled? Vagy ha a gatyádba szarsz? Mert elárulom, hogy a válás már egy kényszermegoldás. A zevpéldáddal élve, olyan, mint amikor nem tudod visszatartani, de wc nincs. Azt is lehetne, hogy együttmaradnak úgy, hogy nem akarnak, csak azért, hogy a társadalmi elvárásoknak megfeleljenek. Az jobb megoldás?


153-as! Nagyon egyszerű felfogás, látszik, hogy nincs tapasztalatod.

2021. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/160 anonim ***** válasza:
80%

158

Szerintem te túl sok filmet nézel. Az jó esetben egy órás és a film elején még vad idegenek a film végére már az oltár elött állnak. Hepi end. De ez csak a filmekbe működik , hogy egy óra alatt az ágyba viszi a hölgyikét a lovag. Illetve a valóságba is van ilyen ismerek több ilyen nőszemélyt is csak akkor ne sírjanak ha később ki derül hogy a férfi nem olyan mint ő gondolt. És nem vagyunk szentek, de nem vagyunk r!bancok se és férfiként se szeretjük őket

153-as voltam

2021. júl. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/160 anonim ***** válasza:
13%
158-as! Láttál te már filmet, vagy olvastál könyvet? Mert ezek 1-2 órásak, vagy 2-3-4 nap alatt el lehet olvasni egy könyvet és érdekes módon a legtöbb hosszú idő alatt történő eseményeket dolgoz fel,egy másfél órás film, akár évtizedeket is. Egyébként nem teljesen értem, hogy jön ez ide. Honnan tudod pl. hogy a kérdező mennyi idő után feküdt le a gyereke apjával? És egyáltalán nem is panaszkodott, hogy nem olyan, mint amilyennek gondolta.
2021. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!