Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kisbabát várok egy még házas...

Kisbabát várok egy még házas férfitól ,” több mint egy éve intéződik a válás” Félek hogy mire megszületik a kicsi addigra nem fog lezáródni a válóper! Szerintetek így kaphatja az ő vezetéknevét?

Figyelt kérdés
2021. jan. 9. 12:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/160 anonim ***** válasza:
89%
Beszeljetek rola ..ha beleegyezik akkor lehet rola szo
2021. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/160 A kérdező kommentje:

A párom szeretné ha az ő nevét kapná! 😊

Viszont így hogy ő még házasságban van,nem tudom hogy van.e valami jogi hátulütője!

2021. jan. 9. 13:03
 3/160 anonim ***** válasza:
95%
Semmi nem lehet az O beleegyezese szukseges csak
2021. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/160 anonim ***** válasza:
91%

Ez akkor lenne gond, ha te még házas lennél. Akkor a te férjed nevét kapja.

Egy házas férfi annyi zabigyereket vész a nevére, amennyit jól esik. 😊 Mint a középkorban. 😊

Ha egy éve "intéződik" a válás, akkor be se adták. Tesómék válása 5 hónap alatt lezajlott, pedig itt is korona vírus volt.

2021. jan. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/160 anonim ***** válasza:
79%
Nem akarja a gyereket és Téged sem... Meg fog unni.
2021. jan. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/160 anonim ***** válasza:
93%

Nincs az a válás ami egy évig tart. Szerintem átver téged a pali, rá fogsz fázni erre a kis kalandra, de nagyon.

Egyébként ha apasági nyilatkozat van, akkor kaphatja a nevét a gyerek. Arra azért kíváncsi lennék, hogy aláírja-e. Ez most a covid alatt azért is fontos, mert sok kórházban csak az apákat engedik be a szülésre és látogatásra. Ha nem tudja igazolni, hogy ő az apa vagy házastárs, akkor elküldik a fenébe.

2021. jan. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/160 anonim ***** válasza:
84%
Hű, te nagyon át vagy verve. Nem válik, csak hazudik neked sorozatban.
2021. jan. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/160 A kérdező kommentje:

A válás sajnos tényleg eddig elhúzódik😔

Minden bírósági papír itt van előttem és lassan egy éve együtt is élünk!

De azért köszönöm az aggodalmat! 😊

2021. jan. 9. 13:27
 9/160 anonim ***** válasza:
79%
Figyelj! Ha annyira el akarna válni, már rég túl lehetne rajta. Mégis melyikük húzza az egészet? A párod miben nem akar megegyezni vele? Nem mintha érdekelne, csak lehet igazuk van az előttem szólóknak, és ilyenkor a férfiak minden szalmaszálba kapaszkodnak. Azért gondolkodj el rajta, hogy indokolt e ez a huzavona.
2021. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/160 anonim ***** válasza:
32%
Le akarja huzni az exnejet, az uj kiscsaj miatt
2021. jan. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!