Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim túlságosan féltenek...

A szüleim túlságosan féltenek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem engedik, hogy elmenjek sokáig itthonról, azt se engedik,hogy műkörmöm legyen, hogy fessem a hajam de még azt se, hogy vasaljam 16 éves vagyok és teljesen úgy viselkednek velem mintha 10 éves lennék soha nem voltam bulizni (bár azt nem is akarok) már kicsit elegem van, hogy csinalok egy tök átlagos dolgot és ők akkora bajt csinálnak belőle mintha megöltem volna valakit. Az is rá tesz egy lapáttal, hogy nekik nem szimpatikusak a barátaim, mert van 1-2 roma barátom/barátnőm és mindig mondják nekem, hogy ne barátkozzak ilyen mocskos c*gányokkal🤦🏼‍♀️Már nagyon bele fáradtam. Mit javasoltok?

2021. jan. 16. 23:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon segítőkészek vagytok😊köszönöm a semmit
2021. jan. 17. 13:24
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

16 évesen a műkarom, hajfestés nem létszükséglet. Ápold szépen a saját körmödet, hidd el: sokkal szebb, mint a műanyag vackok.

ajvasalás engem nem érdekel, de kütyüt nem vennék hozzá, anélkül is meg lehet lenni, elég egy jó hajkefe hozzá, ha mindenáron szögegyenes hajat akarsz.

Sokáig nem is mehetnél el otthonról mostanság, hiszen este 8-tól nem is lehet kint lenni, ráadásul minden szórakozási lehetőség is zárva van. Bulizni meg állításod szerint nem akarsz, így nem értem, miért kéne sokáig elengedni akárhová.

A roma barátokkal elvileg nincs baj, kérdés hogy mitől látod te őket olyan nagyon jó embernek, hogy jobbat még nem is láttál náluk (azért ez elég furi megállapítás így ebben a formában). Mitől különlegesek? Esetleg mutasd be a szüleidnek a barátaidat, hogy ők is megismerhessék a társaságodat. Bemutatáson nem azt értem, hogy: "anya, ő Juliska; Juliska, ő anya". Beszélgessenek, és ha valóban olyan nagyon jó emberek, akkor nyilván változhat a szüleid véleménye is.

Számomra idegenek közé én sem szívesen engedném a lányomat.

2021. jan. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nálunk (Romániában) a kijárási korlátozás csak 11-től van.
2021. jan. 17. 19:29
 14/14 anonim ***** válasza:

A buli része megragadt.

Én sem buliztam 16 évesen,max egyszer kétszer,de volt aki figyelt rám.. javarészt felnőttekkel voltam, semmi baj nincs ezzel.

Iszogattunk,bográcsoztunk,stb.

Egészséges,ha 16 évesen van az embernek programja...

Romák: Ha rendesek,legyen! Aki nagyon hagyományőrző attól tartanék,de kinek mi!

2021. febr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!