Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim túlságosan féltenek...

A szüleim túlságosan féltenek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem engedik, hogy elmenjek sokáig itthonról, azt se engedik,hogy műkörmöm legyen, hogy fessem a hajam de még azt se, hogy vasaljam 16 éves vagyok és teljesen úgy viselkednek velem mintha 10 éves lennék soha nem voltam bulizni (bár azt nem is akarok) már kicsit elegem van, hogy csinalok egy tök átlagos dolgot és ők akkora bajt csinálnak belőle mintha megöltem volna valakit. Az is rá tesz egy lapáttal, hogy nekik nem szimpatikusak a barátaim, mert van 1-2 roma barátom/barátnőm és mindig mondják nekem, hogy ne barátkozzak ilyen mocskos c*gányokkal🤦🏼‍♀️Már nagyon bele fáradtam. Mit javasoltok?

2021. jan. 16. 23:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
11%
Kezdj el dolgozni minél előbb és menekülj otthonrol
2021. jan. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Örülj!
2021. jan. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Ez teljesen normális azért mert kezd elkorcsulni a világ meg nem kell követni azért mert 14 évesek már szexelnek és bulizni járnak hidd el ráérsz! Sőt tudod mivan ? SENKIT nem érdekel hogy elmész-e a buliba vagy sem ez az igazság és mondok jobbat ! Nem maradsz le semmiről

Annak én sem örülnek ha cigányokkal baratkozna a lányom kivéve ha tisztességes, tanult kedves kulturáltak akik nem őrzik a hagyományokat.

2021. jan. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
29%

Ti mirol beszèltek? Kinek örüljön? Hogy nincs élete?

Régen nem szexeltek? Csak akkor férjhez is kellett menni ha becsúszott a gyerek

2021. jan. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Minek kene 15-16 evesen bulizni jarni ???? 16 evesen egyszer voltam bulizni utána 18 éves koromig kb kétszer és nem maradtam le semmiről sőt az sem lett volna baj ha azokon se vettem volna részt . A hajvasalas festés Okes tulzas de a műköröm is felesleges kivétel ha valami picike S méret sima gél lakkal
2021. jan. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
40%

Ugyvan minden felesleges.

Azert mert fiatal. Nem 3 éves.

Honnan tudod miről maradtál le ha nem is volt benne részed?

2021. jan. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt mutass önállóságot, bizonyítsd be, hogy rendes felnőtt módjára tudsz viselkedni. Meg kell beszélni a szüleiddel, kompromisszumra jutni. Lehet lázadni akár 40-50 évesen is, de a hiszti a szülők ellen csak tizenévesekre meg mamahotelesekrejellemző

Másrészt kerüld a cigányokat

2021. jan. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%
Szüleid tök normálisak,amiket te szeretnél még máskor is ki próbálhatod ,semmiről sem maradsz le.
2021. jan. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Harmadik válaszolonak: teljes mértékben tisztességesek, én nem láttam jobb embereket mint ők


Ötödik válaszolonak: mondtam, hogy nem akarok bulizni😌


Hatodik válaszoló: úgy néz ki sokan nem értették mivel van bajom...úgy kezelnek mint egy 10 évest és lassan a szobámbol se mehetek el...


Hetedik válaszoló: miért kerüljem? Elmondtam nem láttam meg náluk jobb embert...valakit el ítélni nemzetiség alapján nem az én stílusom...

2021. jan. 17. 06:54
 10/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne ide irogass, fogd magad és cuccolj át a szüleidtől egy cigány faluba vagy valaki putriába. Majd meglátod a különbséget.
2021. jan. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!