Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tudnának csinálni az...

Mit tudnának csinálni az idősek otthon?

Figyelt kérdés

Egyke huszonéves vagyok, szüleim 70 felettiek, megfelelő (idős) kondiban. Folyton csak otthon vannak, iPadjükön videót néznek, olvasnak. Én pedig hétköznap dolgozom, hétvégén általában barátokkal vagyok. De elérkeztem oda, hogy ki fogok költözni majd.

Egyrészt pandémia is van, de mit tudnának csinálni otthon? Milyen kreatívat tudnék nekik kitalálni?


(Természetesen, ha elmúlik a pandémia, akkor veszek nekik úszásra bérletet, hangverseny bérletet, el tudnak menni utazgatni...)


Minden jószívű ötletet köszönök!



2021. jan. 23. 13:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

"mit tudnának csinálni otthon? Milyen kreatívat tudnék nekik kitalálni"

Ez így jó, és örülj, hogy együtt vannak otthon. Klassz vagy, hogy jót akrsz nekik, de majd kitalálják. Kérdezz rá, és meg fogják mondani, hogy hogyan segíthetsz. Ti totál rendben vagytok, öröm ezt tudni.

2021. jan. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!