Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek, mi a...

Mi a véleményetek, mi a gyermek funkciója egy ember életében, és a gyermek életében a szülőnek?

Figyelt kérdés
2021. jan. 23. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%

10-es, szerintem nem így értette, aki írta.

A gyerekkel szemben veszít az egóból. Én is megtettem olyat a gyerekemért, amit senki másért soha nem tennék, szerintem valami ilyesmi lehet. (Érted, mást már elküldtem volna érte a náthás p...csába).

2021. jan. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
13%

Imádom a fiam!!! És sokkal-sokkal szegényebb lennék nélküle, ha nem lenne. DóAmikor döntenem ketóllett, nagyoin is tudatosan úógy döntöttem, hogy szeretném, ha lenne egy gyerekem. (Egyedülanya voltam és vagyok.)


Hogy mi a funkciója az életemben?


Nagyjából annyi, hogy van itt egy kedves faszika, aki az n fiam, és nagyon-nagyon szeretem, Szerencsére életrajzilag is jól halad előre (de akkor is nagyon szeretném és tmogatnám, ha időközben kiderülne: h. az elvivős étterermnél nincs pénze édességet rendelni,)


(A föltevés azért vicces, mert a fiam részidős gyakornookként nettó annyit keres mint én az X.cégnél 25+ év után.


(Nme azon fg múlni, hogy szeretem-e a fiam vagy sem. de nagyon örülök, ha talál jó állást)

2021. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az hogy ne haljunk ki xd
2021. máj. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Phu a 12 nagyon kivan
2021. máj. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!