Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Össze vesztem a szüleimmel...

Össze vesztem a szüleimmel mert játszottam a gépen. Ok csak azt hitték hogy tvzem vagy olvasók vagy valami értelmesebb. De ma lebuktam és félek hogy mi lesz most? Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 24. 20:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Mond nekik, hogy órára készültél. Tanultál.
2021. jan. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Vagy megmondod, hogy elrontotfad, tényleg tölthetted volna mással az időd,és megállapothatnátok, hogy péntek délutántól-vasárnap délig játszhatsz napi 1-2 órát.


De ha a kamuzást célszerűbbnek tartod, akkor mondd azt, hogy már végeztél a tanulással, előtte valami tudományos akármit néztél (amiről tudsz is).

2021. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Sajnos látták hogy játszom de azért köszi.
2021. jan. 24. 21:01
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Mit játszottál? Mert az is a tanulas fejlesztes a jatek.
2021. jan. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Milyen segitségre van szükséged? Mi történhet? Elzárják a gépet? Nem kapsz új telot vagy mi?
2021. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%

Miert baj, ha jatszol? Ha erre megy ra az egesz napod, nem segitesz semmit otthon, nem tanulsz es mar ezerszer szoltak ezert, akkor jogos, megertem oket. Ebben az esetben viseld a kovetkezmenyeket, ami barmi lehet, toluk fugg.

Ha csak napi 1-2 orat jatszol, es egyebkent nem ez veszi el minden idodet, akkor probalj beszelni veluk, mert a kikapcsolodas mindenkinek jar, ki igy csinalja, ki ugy.

2021. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Minecraft. :)
2021. jan. 24. 21:04
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Ha a szüleid vitaképesek (sok szülő nem ilyen, köztük az enyémek sem), tarts egy bemutatót a videojátékok jótékony hatásairól. :)

(pl reflexekre kifejezetten jó hatással van, ha singleplayer játékokkal játszol, az kifejezetten nyugtató is tud lenni, sok játék kvázi egy interaktív könyv (lásd: Kholat) stb...)

2021. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
Na, a Minecraft meg a játékok csúcsa. A kreativitástól kezdve a döntésképességig mindent tud fejleszteni. :D
2021. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

Minecraft-ba várost építettél, és környezet órán a városi környezetet tanuljátok, és így vizuálisan próbálod megérteni a tanultakat. például. Nem tudom mit tanultok most, de ehhez találj ki valamit, ami nem is lesz hazugság, hiszen egy számítógépes játék segít a tananyag megértésében is, és alsó tagozatos vagy, vagy felső tagozatos, de használd a logikádat.


Amugy van hogy nekem is akkor jönnek a jó ötletek, amikor játszok.


Vagy azt is mondhatnád, hogy fogalmazást kell írnod, és felépítetted vizuálisan a fogalmazásodat. pl.

2021. jan. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!