Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 30 évesen ha nincs gyerekem...

30 évesen ha nincs gyerekem durva abortuszra menni? Nem akarok gyereket de a férjem megeröszakolt ovu napján

Figyelt kérdés
2011. jan. 24. 07:16
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
95%
Az lenne a durva, ha nincs benned anyasági vágy és azért szülnél, mert másnak is van. Az anyaság utáni vágy ha megvan, nem érzi tehernek az éjszakázást a lekötöttséget. Ha most szülnél, csak a gyerek járna rosszul
2011. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
58%

Megerőszakolt a férjed?!

Ez most komoly?

Sürgősen keress fel egy szakembert.

2011. jan. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem durva. 30 évesen a mai világban egyátalán nem vagy még elkésve. Van esélyed hogy találj valaki olyat aki jó apja lehet majd a gyermekednek, és neki szülj gyereket. Az ő génjeit add tovább ne egy állatét.
2011. jan. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
22%

Ha megerőszakolt a férjed, hogy gyereket szülj neki, te pedig elveteted, az mit gondolsz milyen következményekkel jár majd a kapcsolatodra nézve?


Ha ennyire nem akarnád fogamzásgátlót szednél, akár a férjed tudta nélkül is, és akkor aztán úgy erőszakolna meg ahogy csak akarna, semmi se történne.


Viszont, ha ennyire nincs köztetek egyetértés, akkor talán először is a házasságodat kéne rendezni.


Kérdésedre válaszolva: nem csak 30 évesen durva elvetetni, hanem minden korban. A benned fejlődő gyermek, egy élőlény, egy ember, nem a tulajdonod, nem a tested része mint a köröm, hogyha hosszúra nőtt levágod. Nincs jogod rendelkezni az élete felett, ez gyilkosság.

Megelőzni van jogod, csak ezek szerint eszed nem volt! 30 évesen! Na ez a durva!

2011. jan. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%
Nem lenne egyáltalán durva, ha nem akarsz gyereket, ne szülj.
2011. jan. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
27%
Megint egy meddő abortuszvita.
2011. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
88%

Utolsónak:

inkább vetetném el a magzatot és lépnék ki magából a házasságból is, ha tudom, hogy erőszakot követett el a férjem rajtam és kezdenék új életet.

Ilyen körülmények között nem ítélném életre a gyerekemet.

2011. jan. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%

Nem durva! Nagyobb felelőtlenség gyereket világra hozni egy rossz házasságba,mint megszülni! Nem vagyok híve az abortusznak,de ebben az esetben ez a legjobb megoldás! Egy gyereknek nem csak anyára van szüksége, hanem apára is,és fel is kell nevelni! Csak azért megszülni,mert vannak emberek,akik szerint az abortusz bűn,ostobaság!

A férjeddel pedig rendezned kellene a problémáitokat!

2011. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
21%

07:31-nek ment, aki számra az abortusz - és mint kitűnik, indokolt esetben, mert ez az - egyenlő gyilkosság.

:P

2011. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 kisnita ***** válasza:
81%

Úristen!!!

Az extra durva, hogy megerőszakolt a férjed!!! Szegénykém :(((( Hogy mehettél feleségül egy ilyen állathoz?!? Rettentően sajnállak :(

Én páromnak már akkor bűntudata van ha fáradt vagyok vagy ilyenek és nincs orgazmusom.

Nagyon abortusz ellenes vagyok egyébként, de ilyen esetben azért tényleg meggondolandó. Nem lehet előre tudni, hogy mit váltana ki belőled ha megszületne az a baba... Lehet nagyon pozitív dolgot, de az is lehet, hogy az ellenkezőjét... :(

Tényleg rettentően sajnállak:(

2011. jan. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!