Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok,hogyha kiderülne...

Mit szólnátok,hogyha kiderülne a lányotokról?

Figyelt kérdés

Szülök mit szólnátok,hogyha kiderülne a lányotokról,hogy visszatérő bulimiás?


Egy ideje visszatérő bulimiával küzdök. Főleg akkor jön rám a hányhatnék,hogyha ideges vagyok valami miatt. Eljutottam arra a szinte,hogy nem mindennaposan hánytatom magamat hanem csak akkor,hogyha ideges vagyok.


Tudom,hogy az egészségem forog kockán mégis,hogyha valami bánt ér rögtön rohanok és kihányom azt a kevés ételt amit ettem nagyon keveset eszek van olyan amikor nem is ebédelek,hogy ne pazaroljam az ételt. Addig hánytatom magamat amíg epét nem hányok. Depresszív depresszióval kezeltek már kórházba gyógyszereket is szedek. Viszont a hánytatással nem bírok mit kezdeni. Nem tudom mitévő legyek. Szerintetek mit tegyek?


2021. febr. 1. 13:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fordulj orvoshoz, majd ők segítenek, hiszen ez a munkájuk.
2021. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Támogatnám a gyógyulásban és elkísérném orvoshoz.
2021. febr. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szülőként mindenben támogatnálak, hogy kigyógyulj ebből.

Őszintén mondd el a szüleidnek - mivel kezeltek már kórházban, nyilván nem lesz számukra egetrengető újdonság, hogy baj van veled. :(

2021. febr. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a 19. században élnek meg fogják érteni, és kisegítenek majd belőle.
2021. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el nekik, támogatni fognak. Ha hosszasan titkolod, maradandóan megszenvedi a tested, rengeteg mellékhatása van, például a fogak elrohadása/kihullása is. Nem éri meg játszani vele. Félsiker, hogy beismerted magadnak, hogy kell segítség. Hajrá, erős vagy. :)
2021. febr. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Amíg a gyomorsav a fogaidat és nyelőcsövedet nem károsítja véglegesen, addig fordulj orvoshoz... Előbb-utóbb elkezdődnek a károsodások, ha ezt nem tudod abbahagyni.
2021. febr. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én voltam bulimiás 14éves koromban és ennek hatására anorexiás is, anyám mindvégig mellettem állt.

És apa is . Mindenki. Pedig én is féltem "úgymond lebukni" előttünk, de nem maradt titokban.

Aztán oda jutottunk hogy már felállni sem tudtam. Dokiról dokira vittek és sosem volt egy rossz szavuk sem. Elég szar volt a helyzet nem akartak még egy lapáttal rátenni. Anyám elkezdett ennek hatására cigizni..


Mára teljesen meggyógyultam. 23vagyok, és büszke vagyok magamra hogy már egyáltalán nincs testképzavarom!!. Ezt a témát a családban senki nem hozza fel.


Mindenképpen mond el a szüleidnek..segíteni fognak, ne aggódj.

Gyógyulj meg !

2021. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%
Nem örülnék neki. Természetesen azonnal pszichiáterhez vinnélek.
2021. febr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

1. Támogatnálak.

2. Zárnám a hűtőt. Baszics, annyi jó kaja, és mind klotyóban landol idő előtt, broáfff! Akkor inkább megeszem én.

2021. febr. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam bulemiás. Kb olyan 10-12 éves koromban. Nekem az váltotta ki, hogy a szüleim rosszul bántak velem.

Azt mikor rájöttek, hogy hányok, na akkor mégjobban kaptam.

14éves koromban 27kg voltam.

Akkor jöttek ki a családhoz a gyamügyesek, vagy nem is tudom kik, utána normálisabbak lettek anyámék, azt elmúlott nalam.

2021. febr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!