Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Fogadjam be anyámat?

Figyelt kérdés
Apukám még a születésem után nem sokkal meghalt, beteg volt. Mindig is anyukámmal voltunk ketten, anya nagyon nem tudta feldolgozni apa halálát és inni, néha drogozni, kezdett. A legkülönbözőbb pasikat hozta fel egyéjszakásra. Sokszor elfelejtett elhozni az óvodából, mire 6 éves lettem az iskolába már teljesen egyedül jártam, mert anyukám néha olyan másnapos volt hogy azt is elfelejtette hogy van egy lánya. 16 éves koromban összeköltözött (velem együtt) egy pasival aki házas és családja van, de megromlott velük a kapcsolata és külön él. Én mondtam anyunak hogy biztos hogy nem fogja érte elhagyni a feleségét és a gyereit, de anyám hitt neki. Én a 18. születésnapom után egy héttel elmenekültem a pasimhoz, dolgozni kezdtem és igyekeztem megélni egyedül. Az évek alatt nagyon sok rémes erőszakos és hasonló pasi karjaiba menekültem és irdatlan nagy pofonokat kaptam az élettől. Most lenne egy pasi akit tényleg érdeklek,nem vagyunk régóta együtt, de végre nem érzem az "egyedül a világ ellen"helyzetet. Egy OKJ-s képzést is csinálok hogy rendes szakmám lehessen, és tudjak normálisan keresni. Éppen kezdem látni a fényt az algút végén. Erre tegnap délután anyukám felhívott részegen hogy a pasi újra összejött a nejével és ki fogja rakni, nincs hová mennie. Előadta hogy mennyire szeret, és hogy mindent nagyon sajnál.Hogy kérlek ne haragudjak rá hogy ilyen rossz anya volt. Én őszintén nem szeretném befogadni, de mégis csak az anyám és valahol kötelességemnek érzem. Mit tegyek? 23N

2021. febr. 8. 09:06
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
90%
ez a " de mégiscsak az anyám" a kedvencem! Az nem jut eszedbe, hogy Te meg mégiscsak a gyereke vagy?? Gondoskodnia kellett volna rólad és nem tette.Neked miért kellene? Vissza akarod neki adni a ..mit is?? a sok törődést, figyelmet, kedvességet, gondoskodást, amit - bár járt volna,de -nem kaptál meg? A lényeg, hogy NINCS mit visszaadnod. Ne érezd magad rosszul egy percig se. Tönkretette a saját életét és most tönkretenné a tiédet is. Nem tartozol semmivel. Csak megszült. Erre egy patkány is képes. Jól mondta itt valaki, felnőtt ember, oldja meg egymaga.
2021. febr. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyád menjen el dolgozni és költözzön ő is albérletbe, mint Te!

Eddig a pasiján élősködött, most rajtad folytatná az élősködést.

Hagyja abba az élősködést és ideje kijózanodnia, meg dolgoznia!

Ennyike.

2021. febr. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Alkoholbetegek számára van átmeneti szállás, két évig maradhatnak, ha jól tudom, tehát ez esetben lakhatása biztosított lenne, dolgozni is elmehetne.

Egyvalamit ki kell bírnia: feltétel szokott lenni, hogy nem fogyaszthat alkoholt, egy cseppet se, egy kortyot se.

2021. febr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Befogadnád, egy hét múlva mikor mennél haza, nem nyitná a kulcsod az albi ajtaját, és az ágyadon feküdne anyád egy idegen pasival részegen. Kell ez neked?
2021. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!