Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Fogadjam be anyámat?

Figyelt kérdés
Apukám még a születésem után nem sokkal meghalt, beteg volt. Mindig is anyukámmal voltunk ketten, anya nagyon nem tudta feldolgozni apa halálát és inni, néha drogozni, kezdett. A legkülönbözőbb pasikat hozta fel egyéjszakásra. Sokszor elfelejtett elhozni az óvodából, mire 6 éves lettem az iskolába már teljesen egyedül jártam, mert anyukám néha olyan másnapos volt hogy azt is elfelejtette hogy van egy lánya. 16 éves koromban összeköltözött (velem együtt) egy pasival aki házas és családja van, de megromlott velük a kapcsolata és külön él. Én mondtam anyunak hogy biztos hogy nem fogja érte elhagyni a feleségét és a gyereit, de anyám hitt neki. Én a 18. születésnapom után egy héttel elmenekültem a pasimhoz, dolgozni kezdtem és igyekeztem megélni egyedül. Az évek alatt nagyon sok rémes erőszakos és hasonló pasi karjaiba menekültem és irdatlan nagy pofonokat kaptam az élettől. Most lenne egy pasi akit tényleg érdeklek,nem vagyunk régóta együtt, de végre nem érzem az "egyedül a világ ellen"helyzetet. Egy OKJ-s képzést is csinálok hogy rendes szakmám lehessen, és tudjak normálisan keresni. Éppen kezdem látni a fényt az algút végén. Erre tegnap délután anyukám felhívott részegen hogy a pasi újra összejött a nejével és ki fogja rakni, nincs hová mennie. Előadta hogy mennyire szeret, és hogy mindent nagyon sajnál.Hogy kérlek ne haragudjak rá hogy ilyen rossz anya volt. Én őszintén nem szeretném befogadni, de mégis csak az anyám és valahol kötelességemnek érzem. Mit tegyek? 23N

2021. febr. 8. 09:06
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
97%

ne fogadd be, nem kötelességed


az meg undorító hogy zsarol

2021. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Anyád nem fog változni

Ne tedd tönkre az életed miatta

2021. febr. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
börtönbe lenne a helye, mert amit művelt az bőven kiskorú veszélyeztetése
2021. febr. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Most, hogy rád szorul, mindent sajnál és nagyon szeret.

Aha...

Ne fogadd be, mert tönkreteszi az életed és az alakuló kapcsolatod. Nem kötelességed. Neki az lett volna, hogy nyugodt gyermekkort biztosítson neked.

2021. febr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
78%
Arról nem írtál, kérdező, hogy milyen lehetőségeid vannak? Albérletben élsz , egyedül vagy a pároddal, esetleg van saját lakásod?
2021. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Hol laksz? Gondolom ilyen háttérrel még albérlet.

Oda eleve nem fogadhatsz be csak úgy senkit. Pláne hogy alkoholgondjai vannak.

Szóval hivatkozz erre nyugodtan, hogy nem engedi a tulaj, akkor nem te leszel a rossz.


A lényeg, hogy ne engedj neki, hihetetlen erő van benned, hogy sikerült kitörnöd, ne hagyd, hogy visszahúzzon!

2021. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
Albérletben élek, ami nagyon pici, egy kicsi konyha, egy zuhanyzó, wc szintű fürdőszoba, és egy szoba ahol alszom, a ruháim vannak, itt tanulok,és minden. Francia ágy van (ami épp hogy befért a dolgok mellé), szóval csak mellettem tudna aludni.
2021. febr. 8. 09:29
 8/34 anonim ***** válasza:
93%
Ne fogadd be, egye meg mindenki amit főzött.
2021. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
81%
Ha van saját lakásod akkor se fogadd be, ha olyan sok a hely inkább fogadjatok örökbe egy kutyust.
2021. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy befogadd, jézusom. Oldja meg. Felnőtt.
2021. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!