Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha egy faluban a szülő kocsiva...

Ha egy faluban a szülő kocsival viszi mindig a 8 éves lányát az elkényeztetés?

Figyelt kérdés
Otthon is mindig ha valami rosszat csinál akkor nem kap ki, mindent el látnak helyette.

2021. febr. 14. 13:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Meglesz ennek a böjtje!
2021. febr. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Falutól függ. Van, ahol jobb, ha egyedül nem mászkál, vagy akkora a távolság.

Az inkább gáz, ha mindent elnéznek neki.

2021. febr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
45%

Nem, már faluban is kocsival járnak mindenhová az emberek.

2000-es évek elején még sorban álltak a biciklik a boltok előtt, most már néha több autó van...


Én is max tavasszal-nyáron járok biciklivel (de sokszor inkább robogóval) amúgy autózom.

2021. febr. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem. 8 éves meg nem annyira idős, bármi történhet egy amúgy biztonságos faluban is, egy kutya is neki mehet vagy elütheti egy autó, beteg emberekről ne is beszéljünk..stb. A 8 éves gyerekemet én is tuti vinném/elkísérném a suliba.
2021. febr. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
72%

https://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gy..

Ez is te vagy?

Mi közöd van ahhoz a kislányhoz meg a szüleihez? Max akkor, ha te a mondjuk a picit idősebb tesója vagy és téged nem vittek el soha sehova. Egyébként mit kotnyeleskedsz?

2021. febr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nem. ő a mostohatestvérem.
2021. febr. 14. 13:39
 7/18 anonim válasza:
87%
Attól függ milyen falu. Unokahúgomat kocsival viszik reggel, haza pedig az anyja viszi gyalog, egyedül nem engedik el, bár nincs messze az iskola, át kell kelni a falun átvezető egyik viszonylag forgalmas úton.
2021. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez teljesen normális. Egy 8 éves faluban sem kell, hogy egyedül mászkáljon, ha van aki elvigye. Otthon meg míg kellene? Magára főznie és mosnia? Egy 2.-3.-os kisgyerekről beszélünk!
2021. febr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem.
2021. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
60%
#5: nekem is erősen de-ja-vue érzésem volt - lám, te meg is találtad. :))
2021. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!