Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ebben a helyzetben mi van?

Ebben a helyzetben mi van?

Figyelt kérdés
Anyukám a középső testvéremmel kórházban van, mert rosszindulatú daganata van. A 2 éves kistesómmal az apja van otthon. Azzal fenyegeti anyát, hogy epveteti tőle a 2 évest, ha nem megy haza. Megteheti?

2021. márc. 3. 08:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Szuper, ügyesen megoldod hogy a neveloanyadat tiltsák ki....
2021. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Apád egy phasz... A középső gyerek nem az övé???
2021. márc. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

13!


A történet szerint nem.

2021. márc. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Sosem válaszolok privát üzenetre. Gondolom nem hitte hohy olyan huyle vagy hogy kiirod hány éves vagy.
2021. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Kedves normális valaszolók!

Köszönöm szépen, a valaszokat. Én 18 éves vagyok, a nagyszülők sajnos nagyon messze élnek tőlünk. Anyukám is már a valáson gondolkozik, csak nehéz a helyzete. Nekem és a középső tesómnak más az apukaja, mint a legkisebb tesómnak.


Kedves kételkedő(k)!

Ha valaki annyira beteg, hogy ilyen történeteket talál ki, az nem normális. Aki pedig ezt feltételezi, az sem az. Egy komoly helyzetről van szó, és akik csak kötekesni akarnak, azokra most igazán nincs szükség. Nincs jobb dolga az ilyen embereknek, minthogy másokat gyanusítson? Inkább ne írnanak az ilyen emberek, ha nem tudnak segíteni..

2021. márc. 3. 16:21
 16/16 anonim ***** válasza:
Csak megemlítem megegyszer, hogy volt már az a kérdés. Ott 16 éves voltál, a nevelőapad bébiszittert akart, a kiszedő meg csak veled volt el meg az anyjával. Még mindig kamu.
2021. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!