Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem ébredek fel az ébresztőre,...

Nem ébredek fel az ébresztőre, amiket olvastam, hogy segíthetnek, azok nem használnak. Alvászavarom van, és már semmi nem válik be. Valaki van itt hasonló helyzetben, aki talált megoldást?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 éves korom óta, alvászavarral küzdök. Paraszomnia és társai, sajnos minden ilyesmiben volt részem. Már régen is nehezemre esett korán felkelni, az ébresztőkre, észrevettem, hogy egy ébresztő hang kb 2 hónapig hatásos, utána már úgy nyomom ki, hogy nem emlékszem rá, eddig így váltogattam az ébresztő hangokat. átlagosan 7-8 ébresztőt állítok be magamnak, a 2 hónap leforgása alatt, egyre kevesebbre ébredtem fel, a végre 8-ból csak 1-re ébredtem, és tudtam, hogy na akkor cserélem a zenéket.

Most ez sem használ, egyszerűen nem emlékszem egyikre sem, arra kelek fel, hogy hívnak a munkahelyemről, hogy hol vagyok már, próbáltam távol letenni a telefont, párna alatt, szekrény tetején, de mindet kinyomom alvajárva, nem tudom mit tehetnék még



2021. jan. 31. 06:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Vegyél valami trükkös ébresztőt. Vagy kettőt.


[link]

2021. jan. 31. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Ha a MUNKAHELY fel tud hívni, akkor csak van nem kinyomott telefon!


Egyszerüen állíts be egy telefonhívást, és megoldódik a probléma!

2021. jan. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondd a főnöknek hogy ébredésed előtt félórával hívjon fel. Nekem egy hagyományos vekker volt műanyag házzal. Kifúrtam az ébresztőrúgónál, és raktam a lyukra egy kapcsolót. Amikor bekapcsolt, egy IC-ből csinált sziréna szólalt meg olyan hangosan, amitől a halottak is felébrednek. ( A rednek nem a vörösnyakút jelenti! ) Ez biztosan jó lesz neked is Danika! Ma már van kapcsolóóra amire rákötheted!
2021. szept. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!