Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit reagálnátok, ha az anyátok...

Mit reagálnátok, ha az anyátok a messengereteket túrná?

Figyelt kérdés

Tesók tabletjére be kellett valamelyik nap lépnem a messengeremmel aztán úgy maradt. (jó ez az én hibám is egy picit, de tesóm mondta, hogy nem zavar, majd lenémítja ne kelljen minden csütörtökön rátöltenem.)

Aztán anyáék szobájába hagyta a tabit én meg cseteltem barátommal este, meg unokatesómmal. Anya a szobájában nyugalmasan olvasta a csetet. (onnan kezdtem sejteni amikor barátom megkérdezte, hogy hogy-hogy aktív vagyok. Ugyanis nekem ki van kapcsolva az elérhetőségem.)

Aztán reggel anya rám förmedt, hogy miért csetelek barátommal így tuti romlani fognak a jegyeim, hogy 9-ig fent maradtam és Jézusom. Most megváltoztattam a jelszavamat, de este 8-kor minden nap begyűjti a telefonomat. Mondthatok bármit, múltkor is volt ilyen akkor azt csaptam a fejéhez, hogy nem az ő körme kopott a telefonomért, hanem barátomé, mert karácsonyra kaptam tőle.

Aztán csak pampogott, hogy amíg az ő házában élek az ő szabályai vannak.

Most nem azt várom el, hogy szidjátok. Tudom milyen egy nő. Az anyám, szóval rosszat nem nagyon mondhatok róla.

De a múltkor öcsém csetjeit olvasgatta, mert a szobájába hagyta a telefonját aztán ő ruhát vitt be utána meg csak azt láttam, hogy túr benne. Én furcsán néztem rá, mondtam, hogy nem igazán illene. Ha tesóm szeretné, hogy tudjanak róla akkor elmondja. Aztán arra is csak annyit mondott, hogy az ő fia, szóval neki is köze van hozzá.

De egyébként tudnám még sorolni miket művelt.

Előre köszönöm a válaszokat!

16l


2021. márc. 8. 08:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
67%

Elküldeném a pics@ba.


Ez lenne az első lépés.


Utána meg kiírnám a Facebook idővonalamra, hogy feltörték a profilomat, a mostanit törlöm, és újat hozok létre, az ismerőseimet nemsokára bejelölöm ismét.

2021. márc. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én megszerezném a telefonját és írnék az ismerőseinek és lejáratnám.
2021. márc. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!