Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell ennyire kiborulni...

Miért kell ennyire kiborulni egy öngyújtón?

Figyelt kérdés

Még otthon élek egy ideig, ezen nem tudok rövid időn belül változtatni.

Az a helyzet, hogy pakoltam és kiesett a zsebemből a gyújtó, és a szüleim ezt látva hatalmas patáliát csaptak, hogy mi az, hogy dohányzom. (Amúgy láncdohányosak mind a ketten.)

Viszont én nem cigizem, csak sok illatgyertyám van, valamivel meg kell őket gyújtani. De ezt nem hiszi el és megy a kiakadás rajta. Pedig amúgy látták, hogy majdnem két polcom tele van különböző illatgyertyákkal, füstölőkkel és egyéb ilyesmivel.


Miért kell ezen így kibukni? Csak egy gyújtó, ráadásul amúgy is nagykorú vagyok...


2021. márc. 19. 15:08
1 2
 1/12 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%
Hülyék a szüleid. Legközelebb egy csomag óvszert is eléjük dobhatsz, csak hogy megmutasd, hogy felnőttél.
2021. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

xD

van baj

2021. márc. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem jogos a felháborodásuk. Ha dohányoznál is, akkor mivan? Tőlük tanultad.
2021. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Nekem a gázpisztolyom esett ki előttük (van rá engedélyem). Egyébként már akkor nem éltem velük. Muter kérdezi hogy ez minek meg miért. Annyit mondtam hogy "mama im a criminal" 😄
2021. márc. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Nekem anya szokta venni az öngyújtót, szintén illatgyertyához :D Sokkal egyszerűbb, mint a gyufával bajlódni.


Nagyon primitívnek kell lenni ahhoz, hogy két láncdohányos kiakadjon ezen, hiszen a gyerek azt utánozza, amit a szülőktől lát. Azért remélem legalább anyukád terhesen nem dohányzott, hogy utána meg ilyen semmiségen balhézzon. Hagyd rájuk, annyira sem ismernek téged a jelek szerint, hogy észrevegyék a gyertyagyűjteményed.

2021. márc. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Napi troll kérdés, lapozzunk
2021. márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
12%
Minden szülő állat. Halál rájuk.
2021. márc. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4-es, nagy forma lehetsz 🤣🤣🤣
2021. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4es, milyen gázpisztolyod van?
2021. márc. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2021. márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!