Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell így kiborulni egy...

Miért kell így kiborulni egy kis kocsikázáson? Anya sose volt fiatal? Hogy engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Ma elmentem az egyik osztálytársammal (fiú, elég régóta bele vagyok esve) autózni (kapott egy autót a szülinapjára) és kikötöttünk Sopronban (210 km kb.), lényegtelen, hogy miért.

Csak az a baj, hogy anya rájött, hogy nem ott vagyok, ahol mondtam és mondta, hogy fél órám van hazaérni. Amikor szóltam, hogy ez kicsit nehéz lesz a körülményeket elnézve, eléggé felkapta a vizet.

Nemrég értem haza, végig hallgattam, hogy mégis mit gondoltam, bármi bajom lehetett volna, stb. A férje csak mosolygott az egészen és később mondta, hogy ő Horvátországig ment anno.

Anya elkezdte, hogy ezek után hogy engedjen el a Balaton Soundra, főleg, ha "ez a fiú" is ott lesz (az ő nyaralójukban lennénk). De nem értem, úgy viselkedik, mintha megszöktem volna és 1 hónap után jöttem volna haza.

Mintha ő sose lett volna fiatal, vagy nem tudom.

Nem egy roncs, megbízhatatlan kocsival mentünk, full új, az egyik legjobb autó és biztonságos is, a fiú is jól vezet, biztonságban éreztem magam mellette végig, évek óta motorozik, nem most vezetett először forgalomban.


2014. júl. 7. 00:42
1 2 3 4 5 6 7
 1/70 anonim ***** válasza:
86%
Hány éves vagy?
2014. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/70 A kérdező kommentje:
17 leszek jövő hónapban.
2014. júl. 7. 00:48
 3/70 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem kamu kérdés. De az ilyen csajszik agyveleje szokott felkenődni a szalagkorlátra bár menőző faszagyereknek hála.
2014. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/70 A kérdező kommentje:

Miért lenne kamu? Mert veled nem történt ilyen? :)

Nem menőzött egyáltalán, csak vezetett. Ennyi erővel anya mellé se üljek be, mert akkor is érhet baleset.

2014. júl. 7. 00:51
 5/70 anonim ***** válasza:
81%
sztem ha felhívod h messzebb mentek és este jössz csak haza nem lett volna gáz. Mint sok tini te sem érted, hogy itt a bizalom a lényeg. Ha egy szülő nem érzi hogy bízhat a gyermekébe hogy engedje el bárhová csak így? megbízhatatlan, felelőtlen embereket felnőttek sem szeretik, ráadásul ő az anyád és aggódik érted!
2014. júl. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/70 anonim ***** válasza:
89%

Akkor gondolom a srác se lehet sokkal idősebb, és olyan régóta sem lehet autóra jogsija. Anyukád csak féltett téged,sok idióta van az utakon, amit egy 16-7 éves, rutin nélküli sofőr nem biztos, hogy kezelni tud.

Amúgy jogosan akadt ki, ő bizalmat adott neked, de te eljátszottad. A sráccal meg gondolom azért nem akar elengedni a fesztiválra, mert úgy van vele, hogy belevisz a rosszba.

Kérj tőle őszintén bocsánatot, és ha újra bizalmat kapsz, ne játszd el még egyszer.

2014. júl. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/70 anonim ***** válasza:
92%
17 évesen miért nehéz átlátni anyád baját? minimum szólhattál volna, hogy 210 km-re arrébb teszed a segged! Akármi történik veled, azt se tudja, merre keressen!
2014. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/70 A kérdező kommentje:

De ő úgy tudta, hogy a legjobb barátnőmmel vagyok és vigyázunk az öccsére, aztán este elmegyünk moziba, majd beülünk valahová.

Nem akartam, hogy elrontsa ezt, örültem, hogy a sráccal lehetek és ezért nem szóltam.

2014. júl. 7. 00:54
 9/70 anonim ***** válasza:
92%
Anyukád helyében én is kiakadtam volna. 16évesen lelépsz 210kmre egy szintén veled egy idős " tapasztalt sofőrrel", ráadásul hazudtál neki...meg is érdemelnéd hogy ne engedjen el a balaton soundra.
2014. júl. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/70 anonim ***** válasza:
89%

Nem csodálom, hogy Anyukád megharagudott.

Egy 16 éves elmegy 210 km-re autóval egy totál tapasztalatlan 17 évessel!


És még hazudsz is.

2014. júl. 7. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!